45cm
Showing all 8 resultsSorted by popularity
DigitMX NETPRO NP-C12U45W2 19” Wall Rack 12U 45cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 146,00
SKU:
17198
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 6U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
27246
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 6U |
| Depth | 45cm |
| Height | 37.9cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 9U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 169,00
SKU:
27247
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 9U |
| Depth | 45cm |
| Height | 51.24cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
DigitMX NETPRO NP-C6U45W2 19” Wall Rack 6U 45cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 111,00
SKU:
17192
DigitMX NETPRO NP-C9U45W2 19” Wall Rack 9U 45cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 131,00
SKU:
17195
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 4U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
27245
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 4U |
| Depth | 45cm |
| Height | 29.01cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
















