Yes (Front only)
Showing all 6 resultsSorted by popularity
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 9U 60cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 179,00
SKU:
29533
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 9U |
| Depth | 60cm |
| Height | 51.24cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg 19” Low Profile Wall Rack 4U+3U Assembled Black
Available on backorder
€ 79,99
SKU:
25491
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 4U+3U |
| Depth | 20cm |
| Height | 40cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 6U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
27246
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 6U |
| Depth | 45cm |
| Height | 37.9cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 9U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 169,00
SKU:
27247
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 9U |
| Depth | 45cm |
| Height | 51.24cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 4U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
27245
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 4U |
| Depth | 45cm |
| Height | 29.01cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg 19” Low Profile Wall Rack 4U+3U Assembled Grey Z32337
Available on backorder
€ 79,99
SKU:
25316
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 4U+3U |
| Depth | 20cm |
| Height | 40cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |












