Bulbs
Showing all 9 resultsSorted by popularity
GBC ON LED Bulb E27 A60 11W 3000K Warm White (3Pack)
Available on backorder
SKU:
28521
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | E27 |
| Shape | A60 |
| Light Colour | Warm White |
| Wattage | 11W |
| Lumens | 1050 |
GBC ON LED Candle E14 C37 6W 4000K Day White
Available on backorder
SKU:
26883
GBC ON LED Bulb E27 A60 11W 3000K Warm White
Available on backorder
SKU:
26873
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | E27 |
| Shape | A60 |
| Light Colour | Warm White |
| Wattage | 11W |
| Lumens | 1050 |
GBC ON LED Bulb E27 A60 11W 4000K Day White
Available on backorder
SKU:
26874
GBC ON LED Bulb E27 A60 11W 6000K Cool White
Available on backorder
SKU:
26877
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | E27 |
| Shape | A60 |
| Light Colour | Cool White |
| Wattage | 11W |
| Lumens | 1070 |
GBC ON LED Spot Light GU10 7W 3000K Warm White (3PK)
Available on backorder
SKU:
26879
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | GU10 |
| Shape | Spot |
| Light Colour | Warm White |
| Wattage | 7W |
| Lumens | 600 |
GBC ON LED Spot Light GU10 7W 6000K Cool White
Available on backorder
SKU:
26882
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | GU10 |
| Shape | Spot |
| Light Colour | Cool White |
| Wattage | 7W |
| Lumens | 620 |
GBC ON LED Candle E14 C37 6W 3000K Warm White
Available on backorder
€ 1,69
SKU:
26884
| Brand | GBC |
|---|---|
| Base | E14 |
| Shape | Candle |
| Light Colour | Warm White |
| Wattage | 6W |
| Lumens | 470 |
V-TAC LED Bulb E14 Candle 5.5W WW 3000K 171
Available on backorder
SKU:
19506
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Base | E14 |
| Shape | Candle |
| Light Colour | Warm White |
| Wattage | 5.5W |
| Lumens | 470 |

