Cables
Showing 1–24 of 53 resultsSorted by popularity
Vention DisplayPort Cable to DVI-D 24+1 1.5m HAFBG
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
26991
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DVI-D |
| Length | 1.5m |
Vention HDMI Cable to DVI 24+1 BiDirection 2.0m ABFBH
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
27001
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | DVI |
| DVI Port Type | DVI-D to HDMI |
| Length | 2.0m |
Vention HDMI Cable to DVI 24+1 BiDirection 5.0m ABFBJ
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
27002
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | DVI |
| DVI Port Type | DVI-D to HDMI |
| Length | 5.0m |
Vention IT Cable USB-C 2.0 to USB-B Male for Printer 2.0m CQUBH
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
26762
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 2.0m |
Vention DisplayPort Cable DP1.4 8K60Hz Braided 1.5m HCCBG
Available on backorder
€ 9,90
SKU:
26981
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 1.5m |
Vention DisplayPort Cable DP1.4 8K60Hz Braided 3.0m HCCBI
Available on backorder
€ 15,90
SKU:
26982
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 3.0m |
Vention DisplayPort Cable DP1.4 8K60Hz Braided 5.0m HCCBJ
Available on backorder
€ 22,90
SKU:
26983
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 5.0m |
Vention DisplayPort Cable to HDMI 4K30Hz 1.0m HAGBF
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
26984
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to HDMI |
| Length | 1.0m |
Vention DisplayPort Cable to HDMI 4K30Hz 3.0m HAGBI
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
26986
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to HDMI |
| Length | 3.0m |
Unitek DisplayPort 2.1 Cable 8K 120Hz 1.5m C1626GY-1.5M
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
25914
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 1.5m |
Unitek USB-C 2.0 to USB-B Printer Cable 1.0m
Available on backorder
€ 3,49
SKU:
26535
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 1.0m |
Unitek USB-C 2.0 to USB-B Printer Cable 2.0m
Available on backorder
€ 4,49
SKU:
26536
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 2.0m |
Unitek USB-C 2.0 to USB-B Printer Cable 3.0m
Available on backorder
€ 4,99
SKU:
26537
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 3.0m |
Unitek USB-C 2.0 to USB-B Printer Cable 5.0m
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
26538
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 5.0m |
Unitek USB-C Coupler Supports PD240W 8K Video 40Gbps A1036GY
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
25341
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 4.0 |
Unitek DisplayPort 2.1 Cable 8K 120Hz 3.0m C1626GY01-3M
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
25915
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 3.0m |
Unitek Y-279 USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 20m
Available on backorder
€ 26,99
SKU:
17705
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 20.0m |
Unitek Y-UE01001 USB Extender over Ethernet 60m
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
17714
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB over Ethernet |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 60.0m |
Unitek Y-278 USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 10m
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
17977
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 10.0m |
Unitek Y-277 USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
17978
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-C4001GBK USB Cable A-B 2.0m
Available on backorder
€ 3,50
SKU:
17980
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 2.0m |





























