Extenders
Showing 1–24 of 28 resultsSorted by popularity
Vention ADCB0 Wireless 5GHz HDMI Transmitter & Receiver Kit 1080p up to 40m
Available on backorder
€ 109,00
SKU:
26952
Vention ADCL0 Wireless 5GHz HDMI Transmitter & Receiver Kit 1080p up to 30m
Available on backorder
€ 99,00
SKU:
27978
Vention ADKB0 Wireless 5GHz HDMI Transmitter & Receiver Kit 1080p up to 50m
Available on backorder
€ 119,00
SKU:
28751
Vention ADUB0 Professional Wireless HDMI Kit 5.8Ghz up to 200m & Camera Mountable
Available on backorder
€ 179,99
SKU:
29621
DigitMX DMX-EXT09 HDMI Extender Single CAT6 1080p 50m
Available on backorder
SKU:
16728
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Resolution | 1080P |
| Distance | 50m |
DigitMX DMX-EXT31 HDMI+USB KVM Extender 50m/100m
Available on backorder
SKU:
19768
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | KVM |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 50m |
Lenkeng KVM HDMI Extender over Ethernet 4K60Hz 70m Loop POC LKV565KVM-P
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
29541
DigitMX DMX-AEXT2R 2RCA Stereo Audio Extender CAT5
Available on backorder
€ 29,00
SKU:
18043
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | Stereo Audio |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 75m |
Unitek Wireless HDMI Transmitter & Receiver Kit Up to 50M White V1183A
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
27737
Lenkeng KVM HDMI Extender over IP 1080P 120m LKV373KVM-5.0
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
28153
Lenkeng HDMI Wireless Extender 1080p Mini 20m HDMI LKV433mini
Available on backorder
€ 65,00
SKU:
28154
Marmitek Wireless HDMI Extender up to 50m with IR TV Anywhere Wireless HD
Available on backorder
€ 199,99
SKU:
28067
Marmitek Wireless Audio Receiver & Transmitter Set Audio Anywhere 630
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
28072
| Brand | Marmitek |
|---|---|
| Type | Stereo Audio |
| Transmission | Wireless |
| Distance | 100m |
Marmitek Wireless Speaker Connection for Surround Speaker Anywhere 650
Available on backorder
€ 149,99
SKU:
28076
Unitek HDMI Extender Over Ethernet 150m 1080p V101A
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
24283
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Resolution | 1080P |
| Distance | 150m |
Lenkeng HDMI Extender over IP 1080p 120m Extra Receiver LKV383-4.0
Available on backorder
SKU:
26623
Unitek HDMI Extender Over Ethernet 60m 4K V100A
Available on backorder
€ 63,00
SKU:
23612
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Resolution | 4K30Hz |
| Distance | 60m |
Lenkeng HDMI Extender over Ethernet 70m 4K30Hz IR Loop LKV223
Available on backorder
€ 60,00
SKU:
25779
Lenkeng HDMI Extender over Ethernet 4K120Hz IR & RS232 LKV610HH
Available on backorder
€ 122,00
SKU:
26625
| Brand | Lenkeng |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Resolution | 4K120Hz |
| Distance | 60m |
| IR | Yes |
Vention HDMI Extender over Ethernet 50m w/UK PSU AKGH0-UK
Available on backorder
€ 39,00
SKU:
26943
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 50m |
Lenkeng HDMI Extender over Ethernet 60m 4K POC LKV410P
Available on backorder
€ 63,00
SKU:
26611
| Brand | Lenkeng |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 60m |
































