Light Switches
Showing 1–24 of 34 resultsSorted by popularity
Sonoff T2EU2C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 2-Button White
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
26936
Meross Homekit Smart Wi-Fi Roller Shutter 5A Mechanical (Matter) MRS105
Available on backorder
€ 23,00
SKU:
29086
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 400 Watt |
Sonoff T2EU1C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
26935
Sonoff T2EU3C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 3-Button White
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
26937
Sonoff M5 Matter WiFi Smart Wall Mechanical Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
26926
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 2200 Watt per Gang |
Sonoff T3 UK 3C WiFi Smart Wall Touch Switch Black
Available on backorder
SKU:
19837
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 2A |
| Type | Smart Wall Switch |
| WiFi | Yes |
| RF | Yes |
| Wattage | 600W per Line |
Sonoff T52C-WiFi Smart Wall Touch Switch 2-Button White
Available on backorder
€ 23,99
SKU:
25122
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |
Sonoff Zigbee M5 WiFi Smart Wall Mechanical Switch (No neutral) 1-Button White
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
28654
Sonoff Zigbee MINI-RBS For Roller Shutter Wall Switch
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
29044
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
Sonoff Zigbee Smart Wall Mechanical Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
29045
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1440W |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Wall Switch 1-Gang 1-way MSS510HK-EU
Available on backorder
€ 18,00
SKU:
29092
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 400 Watt |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Wall Switch 1-Gang 2-way MSS550HK-EU
Available on backorder
€ 18,00
SKU:
29093
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 250 Watt |
Sonoff D1 Smart Dimmer Switch with Remote Control
Available on backorder
SKU:
26938
Sonoff M5 UK 1C ( 1 Button ) WiFi Smart Wall Mechanical Switch
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
23199
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 2200 Watt per Gang |
Sonoff M5 UK 3C WiFi Smart Wall Mechanical Switch
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
23201
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 440 Watt per Gang |
Sonoff Wifi Smart NS Panel Pro with Full Touch Display White
Available on backorder
€ 89,99
SKU:
24103
Sonoff T53C-WiFi Smart Wall Touch Switch 3-Button White
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
25123
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |































