Filter by price
Stock status
Brand
Type
Actuators
Showing all 19 resultsSorted by popularity
HDL KNX 3CH 16A Actuator With Energy Metering
Available on backorder
SKU:
24275
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Energy Metering |
| Channels | 3Ch |
| Current | 16A |
HDL DALI Master Actuator (Supports DALI 2,DT8)
Available on backorder
€ 275,00
SKU:
22326
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Dali & Dimming |
| Channels | 64Ch |
HDL Actuator 1CH 1A Flush-mounted Mosfet Dimming
Available on backorder
€ 120,00
SKU:
25305
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Dali & Dimming |
| Channels | 1Ch |
| Current | 10A |
HDL KNX Standalone Power Interface with 3CH 10A Relay for Granite & A2 Series
Available on backorder
€ 105,00
SKU:
23159
HDL KNX Standalone Power Interface with 3CH 10A Relay for Tile Series
Available on backorder
€ 178,00
SKU:
23160
HDL 4CH 1.5A Trailing Edge Dimming Actuator
Available on backorder
€ 432,00
SKU:
22307
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Dali & Dimming |
| Channels | 4Ch |
| Current | 1.5A |
HDL Actuator KNX 5CH FCHC
Available on backorder
SKU:
22315
HDL Actuator 6CH 10A Ballast Dimming
Available on backorder
€ 293,00
SKU:
22843
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Dali & Dimming |
| Channels | 6Ch |
| Current | 10A |

























