Filter by price
Stock status
Brand
WiFi & Zigbee
Showing 1–24 of 173 resultsSorted by popularity
Sonoff T2EU2C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 2-Button White
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
26936
Meross Homekit Smart Wi-Fi Roller Shutter 5A Mechanical (Matter) MRS105
Available on backorder
€ 23,00
SKU:
29086
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 400 Watt |
Sonoff T2EU1C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
26935
Sonoff T2EU3C-TX WiFi Smart Wall Touch Switch 3-Button White
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
26937
Sonoff Zigbee Smart Temperature Sensor IP65 for Outdoor with Water Probe SNZB-02LD
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
28653
Meross Homekit Smart Wi-Fi Switch 10A MSS710HK-UN
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
28241
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 10A |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
Sonoff M5 Matter WiFi Smart Wall Mechanical Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
26926
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 2200 Watt per Gang |
Sonoff T3 UK 3C WiFi Smart Wall Touch Switch Black
Available on backorder
SKU:
19837
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 2A |
| Type | Smart Wall Switch |
| WiFi | Yes |
| RF | Yes |
| Wattage | 600W per Line |
Sonoff Dual R3 Dual Relay-Power Metering Wifi Smart Switch
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
22421
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 15A |
| Type | Smart Switch |
| Din Rail Mount | Optional (With DIN Rail Tray) |
| WiFi | Yes |
| Energy Monitor | Yes |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 3500W |
Sonoff WiFi Smart Ceiling Fan-Light Controller IFAN04 3A
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
24390
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Fan Controller |
| Amazon Alexa | Yes |
| Google Assistant | Yes |
Sonoff T52C-WiFi Smart Wall Touch Switch 2-Button White
Available on backorder
€ 23,99
SKU:
25122
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Sprinkler Timer (Water Irrigation ) MST100HK-EU
Available on backorder
€ 39,00
SKU:
29087
Sonoff WiFi Smart Switch TH Elite Smart Temperature and Humidity Monitoring THR320D 20A
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
24241
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| Current | 20A |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Temperature Monitor | Yes |
| Wattage | 4600W |
SONOFF Zigbee LCD Smart Temperature Humidity Sensor SNZB-02D
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
24388
Sonoff WiFi Smart Switch MINI R4M ( Matter )
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
25544
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| Current | 10A |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 2300W |
Sonoff Zigbee M5 WiFi Smart Wall Mechanical Switch (No neutral) 1-Button White
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
28654






































