Sirens
Showing all 10 resultsSorted by popularity
Dahua Alarm Siren Intercom Indoor ARA14-W2(868)
Available on backorder
€ 139,00
SKU:
28276
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 3 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 1600 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Sound | Up to 100 dB |
AJAX Wireless Outdoor StreetSiren DoubleDeck White
Available on backorder
€ 203,00
SKU:
20846
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 1500 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Tamper Protection | Accelometer |
| Sound | Up to 113 dB |
GBC iSnatch Fake Outdoor Siren with Flashing LED
Available on backorder
€ 20,00
SKU:
26858
| Brand | GBC |
|---|---|
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 2 Years |
AJAX Wireless Indoor HomeSiren White
Available on backorder
€ 102,00
SKU:
20106
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 2000 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Sound | Up to 105 dB |
AJAX Wireless Outdoor StreetSiren White
Available on backorder
€ 203,00
SKU:
20107
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 1500 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Tamper Protection | Accelometer |
| Sound | Up to 113 dB |
Dahua Alarm Wireless Outdoor Blue Siren ARA13-W2
Available on backorder
€ 121,00
SKU:
23283
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 3.5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 1600 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Sound | Up to 110 dB |
Dahua Alarm Wireless Indoor Siren ARA12-W2 (868)
Available on backorder
€ 68,00
SKU:
23368
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 2.5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 100 meters |
| Certification | CE |
| Tamper Protection | Accelometer |
| Sound | Up to 105 dB |
AJAX Siren Indoor HomeSiren Black
Available on backorder
€ 102,00
SKU:
24298
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 2000 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Sound | Up to 105 dB |
AJAX Siren Outdoor StreetSiren Black
Available on backorder
€ 203,00
SKU:
24297
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wireless |
| Installation | Wall |
| Battery | Up to 5 Years |
| Communication | 2Way |
| Range | Up to 1500 meters |
| Certification | Grade 2,CE |
| Tamper Protection | Accelometer |
| Sound | Up to 113 dB |















