Ceiling Speakers
Showing all 21 resultsSorted by popularity
Artsound FL501BT Flat Bluetooth Active Ceiling Speakers (PAIR)
Available on backorder
SKU:
20403
Artsound SMART IN WiFi Multiroom Active Ceiling Speaker (single)
Available on backorder
€ 379,00
SKU:
27295
Artsound SMART IN WiFi Multiroom Active Ceiling Speakers (Active+Passive Pair)
Available on backorder
€ 499,00
SKU:
27296
Adastra C6S 6.5” Dual Voice Coil Stereo Ceiling Speaker 952.537UK (single)
Available on backorder
€ 40,00
SKU:
24377
GBC X-Dome Active Ceiling Speaker WiFi-Bluetooth 6.5” 60W White
Available on backorder
SKU:
26298
| Brand | GBC |
|---|---|
| Woofer | 6.5” |
| Power (Max) | 60W |
| Bluetooth | Yes |
| Extras | Flat Frame |
Adastra OD6 6.5” Water Resistant Ceiling Speakers (pair) 125.063UK
Available on backorder
€ 45,00
SKU:
16401
Adastra BCS65S Bluetooth 6.5” Ceiling Speakers 953.165UK (PAIR)
Available on backorder
€ 122,00
SKU:
19512
iEast iCS-5 5” Flat Ceiling Speaker 60W (single)
Available on backorder
SKU:
19975
| Brand | iEast |
|---|---|
| Woofer | 5.25” |
| Power (Max) | 60W |
| Depth | 73mm |
| Extras | Flat Frame |
Adastra KV5 5” Premium Ceiling Speaker 40W 125.105UK
Available on backorder
€ 66,00
SKU:
23535
| Brand | Adastra |
|---|---|
| Woofer | 5.25” |
| Power (Max) | 40W |
| Depth | 80mm |
| Extras | Flat Frame |
Adastra KV6 6.5” Premium Ceiling Speaker 60W 125.106UK
Available on backorder
€ 76,00
SKU:
23536
| Brand | Adastra |
|---|---|
| Woofer | 6.5” |
| Power (Max) | 60W |
| Depth | 95mm |
| Extras | Flat Frame |
Artsound FLAT FL502BT Flat Bluetooth Ceiling Speakers (PAIR)
Available on backorder
€ 229,00
SKU:
24415
| Brand | Artsound |
|---|---|
| Power (RMS) | 90W |
| Woofer | 5.25” |
| Power (Max) | 90W |
| Bluetooth | Yes |
| Depth | 70mm |
| Extras | Flat Frame |
Artsound FLAT FL501 Round Speakers 70W (PAIR)
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
14323
| Brand | Artsound |
|---|---|
| Woofer | 5.25” |
| Power (Max) | 70W |
| Depth | 70mm |
| Extras | Flat Frame |
Artsound FLAT FL401 Round Speakers 60W (PAIR)
Available on backorder
€ 119,00
SKU:
14324
| Brand | Artsound |
|---|---|
| Woofer | 4” |
| Power (Max) | 60W |
| Depth | 70mm |
| Extras | Flat Frame |
Artsound FLAT FL620 Round Speakers 80W (PAIR)
Available on backorder
€ 199,00
SKU:
14325
| Brand | Artsound |
|---|---|
| Woofer | 6.5” |
| Power (Max) | 80W |
| Depth | 75mm |
| Extras | Flat Frame |
Adastra OD5 5” Water Resistant Ceiling Speakers (pair) 125.032UK
Available on backorder
€ 35,00
SKU:
16344


























