Filter by price
Stock status
Brand
AJAXAJAX 117
CasviewCasview 8
Dahua-WirelessDahua-Wireless 12
Digitmx SecurityDigitmx Security 11
GBCGBC 10
HDL AutomationHDL Automation 13
MeanWellMeanWell 9- MSTRONICS 1
ReolinkReolink 92- Strong 6
ZUDSECZUDSEC 35
AnkerAnker 12
BaseusBaseus 7
DahuaDahua 288
MercuryMercury 10
NoyafaNoyafa 2
SeagateSeagate 3
SonoffSonoff 5
SuperiorSuperior 6
UbiquitiUbiquiti 4
UnitronicUnitronic 3
WESTERN DIGITALWESTERN DIGITAL 4
WOOXWOOX 6
Type
Screen Type
- LCD 3
Ethernet Speed
- 1000Mbps 1
Form Factor
- 3.5 5
Power
- 75W 1
Security
Showing 1–24 of 666 resultsSorted by popularity
Anker Eufy Security Camera Kit eufyCam S3 Pro 3Pack & Homebase3
Available on backorder
€ 599,00
SKU:
28832
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | Yes |
| Solar Powered | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Fixed Lens |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection |
| Siren | Yes |
| Yes | |
| 16GB EMMC | 16GB EMMC |
Zudsec Electric Strike Rim Lock ZDL-107N
Available on backorder
€ 51,50
SKU:
21173
| Brand | ZUDSEC |
|---|---|
| Lock Type | Electric Strike |
| Product Type | Lock |
Anker Eufy Backup Battery Base for HomeBase 2
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
23303
| Brand | Anker |
|---|---|
| Battery Powered | Yes |
Dahua IP 6MP Panoramic Fisheye Camera IPC-EBW5641-AS
Available on backorder
€ 482,00
SKU:
30068
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens Size | 1.68mm |
| AI Features | Perimeter Protection,People Counting,Heat Map |
| Illumination Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Wide Angle | YES |
| IVS | YES |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 1TB Micro SD | Up to 1TB Micro SD |
Dahua VD IP Wireless Doorphone Monitor VTH2621G-WP (Black)
Available on backorder
€ 214,00
SKU:
24034
Dahua AC Controller Two Door One Way (Supports Bluetooth Readers) ASC3202B
Available on backorder
€ 512,00
SKU:
24465
Dahua VD IP Doorphone Villa Camera VTO6631QB-WP (Black)
Available on backorder
€ 548,00
SKU:
30069
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Connectivity | IP |
| Image Sensor | 2MP CMOS |
| Material | Tempered Glass/PC + ABS |
| Angle of View | H: 119°; V: 66°; D: 142° |
| Display | 5″ |
| IP Rating | IP65 |
| Door Control | 1 x Relay Out,1 x Feedback,1 x Exit Button |
| Installation | Surface |
| 720×1280 | 720×1280 |
| Micro SD, Max 128G | Micro SD, Max 128G |
| Many | Many |
| Yes | Yes |
AJAX BASELINE PIR Indoor MotionCam With HDR White
Available on backorder
€ 233,00
SKU:
29509
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Video Verification | Yes |
Reolink POE IP Dome Camera 8MP Varifocal With Spotlight RLC-833A (P434)
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
28979
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.8-8.0mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Audio | Two-Way |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua NVR 4ch 1HDD 80mbps H265 NVR220104-P-4KS4
Available on backorder
€ 273,00
SKU:
30070
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Channels | 4 |
| Poe Ports | 4 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 / MJPEG |
| HDD | 1 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
Dahua NVR 32ch 8HDD 448mbps H265+ NVR5832-EI2
Available on backorder
€ 1.877,00
SKU:
29966
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 32 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 8 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 2 Output |
| Alarm | 16 Channel In,8 Channel Out |
Dahua IP 6.0MP Dome Full Color 24/7 2.8mm IVS WDR HDW2649T-S-LED-PRO
Available on backorder
€ 292,00
SKU:
30067
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua NVR 8ch 2HDD 448mbps H265 N520208-FI2
Available on backorder
€ 781,00
SKU:
30074
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 16ch 2HDD 448mbps H265 N520216-FI2
Available on backorder
€ 852,00
SKU:
30083
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 / MJPEG |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm Full Color 24/7 HFW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30064
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua IP 5.0MP Bullet TIOC 2.8mm UFW4559T1-AS-PV-0280B-S5
Available on backorder
€ 447,00
SKU:
30075
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search, AcuPick, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 35m |
| IR Distance | Up to 35m |
| 130dB | 130dB |
| Yes | Yes |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua NVR 16ch 2HDD 160mbps H265 N420216-16P-4KS4
Available on backorder
€ 724,00
SKU:
30079
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | 16 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 16ch 2HDD 160mbps H265 N420216-4KS4
Available on backorder
€ 384,00
SKU:
30077
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |



















