Projection
Showing 1–24 of 42 resultsSorted by popularity
Superior SUPSTV013 Ceiling Projector Mount 5.4-32cm
Available on backorder
SKU:
23942
| Brand | Superior |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 5-32cm |
| Max Weight | 13.5kg |
GBC P-3025 Projector Ceiling Mount 12-82cm
Available on backorder
€ 34,99
SKU:
26281
| Brand | GBC |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 12-82cm |
| Max Weight | 21kg |
Viewsonic Projector WUXGA Laser DLP 5000 Lumens Ultra Short Throw LS832WU
Available on backorder
SKU:
29765
Brateck PRB-18S Ceiling Projector Mount 38-58cm 13.5kg Black
Available on backorder
€ 27,99
SKU:
29147
| Brand | Brateck |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 38-58cm |
| Max Weight | 13.5kg |
AV:Link LPS-2 Laptop/Projector Floor Stand Height 75-115cm & up to 15kg 181.261UK
Available on backorder
€ 44,99
SKU:
29709
Viewsonic Projector 1080p Laser DLP 4000 Lumens LSD400HD
Available on backorder
SKU:
29244
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| USB Playback | Yes |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 30000h |
| Throw Ratio | 1.48 to 1.62 |
Viewsonic Projector 1080p Laser DLP 4000 Lumens Short Throw LSD400HD-ST
Available on backorder
SKU:
29245
Hisense C2 4K Laser Portable Mini Projector
Available on backorder
€ 1.999,00
SKU:
28405
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 3000 |
| Portable | Yes |
| Operating System | VIDAA OS |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 25000h |
| 1.20:1 | 1.20:1 |
Viewsonic Projector WXGA DLP 4500 Lumens PA700W
Available on backorder
SKU:
28406
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | WXGA (1280×800) |
| Brightness (Lumens) | 4500 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 40000h |
| Throw Ratio | 1.544-1.72 |
Viewsonic Projector 1080p HDR Laser DLP 6000 Lumens LAN Control LS901HD
Available on backorder
SKU:
28409
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 6000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 30000h |
| Throw Ratio | 1.2-2.04 |
Viewsonic Projector 4K HDR Laser DLP 5500 Lumens LAN Control 21:9 LS901-4K
Available on backorder
SKU:
28410
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 5500 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 20000h |
| Throw Ratio | 1.2-2.04 |
Yaber K2s Full HD LED Projector WiFi6 BT/NFC JBL Alexa 800 Ansi
Available on backorder
€ 429,00
SKU:
24861
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 800 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Android |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| Technology | LED |
Yaber T2 Plus Full HD Portable Outdoor Projector WiFi6/BT 450 Ansi JBL Sound Smart TV Auto Focus
Available on backorder
€ 349,00
SKU:
27846
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 450 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Smart OS |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Throw Ratio | 1.25:1 |
Viewsonic Projector M1 Max 1080p Smart LED Portable Google TV USB-C
Available on backorder
SKU:
28106
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 500 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Google TV |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Lamp Life | 60000h |
AV:Link Portable Projector Screen 16:9 100″ 2.21×1.23 PFFS100 952.318UK
Available on backorder
€ 139,00
SKU:
28035
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Portable |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Size | 100” |
| Viewing Area | 2.21 x 1.23 |
AV:Link Manual Projector Screen 4:3 120″ 2.4×1.8 952.331UK
Available on backorder
€ 145,00
SKU:
23544
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Manual |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Size | 120” |
| Viewing Area | 2.40 x 1.80 |
AV:Link Tripod Projector Screen 4:3 100″ 2.0×1.5 952.335UK
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
23543
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Tripod |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Size | 100” |
| Viewing Area | 2.00 x 1.50 |
AV:Link Manual Projector Screen 4:3 100” 2.00×1.50 952.330UK
Available on backorder
€ 99,00
SKU:
23799
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Manual |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Size | 100” |
| Viewing Area | 2.00 x 1.50 |
AV:Link Electric Projector Screen 4:3 86″ 1.72×1.3 952.321UK
Available on backorder
€ 139,00
SKU:
25117
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Electric |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Screen Size | 86” |
| Viewing Area | 1.72 x 1.30 |
Yaber K3 Full HD Smart Google TV Projector Alexa WiFi6 BT/NFC 30W JBL Sound 1600 Ansi
Available on backorder
€ 549,00
SKU:
27845
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 1600 ANSI |
| Operating System | Google TV |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Throw Ratio | 1.20:1 |
AV:Link Electric Screen 16:9 120″ 2.7×1.5 952.325UK/EU
Available on backorder
€ 229,00
SKU:
22813
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Screen Type | Electric |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Size | 120” |
| Viewing Area | 2.65 x 1.48 |
Viewsonic PA503X XGA DLP Projector 4000 Lumens
Available on backorder
€ 479,00
SKU:
23526
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | XGA (1024×768) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 15000h |
| Throw Ratio | 1.96 – 2.15 |
| HDMI | Yes |
Viewsonic PA503S SVGA DLP Projector 4000 Lumens
Available on backorder
€ 429,00
SKU:
23625
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | SVGA (800×600) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 15000h |
| Throw Ratio | 1.96 – 2.15 |
| HDMI | Yes |


































