Filter by price
Stock status
Brand
Type
Output Watts
Power
Showing 1–24 of 98 resultsSorted by popularity
Mercury SDVC-300 US to UK Voltage Converter 230V-110V 300W 651.031UK
Available on backorder
€ 69,00
SKU:
19951
Cyberpower Rackmount UPS CP2000EIPFC 2000VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 539,00
SKU:
28448
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 2000VA |
| Output Watts | 1200W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Unitek UCL USB-C to DC Cable 1.8m 65W for Lenovo 4.0×1.7mm C14118BK
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
25335
Innergie USB-C Laptop Power Adapter 65W 65C UK
Available on backorder
€ 36,95
SKU:
29540
| Brand | Innergie |
|---|---|
| Power | 65W |
| Compatibility | USB-C Cable |
Unitek USB-C to DC Cable 1.8m 65W for Toshiba-Asus 5.5×2.5mm C14116BK
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
25336
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Power | 65W |
| Compatibility | TOSHIBA-ASUS |
Cyberpower Card RWCCARD100 for Remote Cloud
Available on backorder
€ 79,00
SKU:
29121
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | UPS Accessories |
CyberPower PDU 8 Outlets 16A Remote Managing & Switching PDU41005
Available on backorder
€ 499,00
SKU:
29120
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | UPS Accessories |
CyberPower SNEV001 Environmental Sensor for Temperature & Humidity with 4 Dry Input Contacts
Available on backorder
€ 169,00
SKU:
26088
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | UPS Accessories |
Cyberpower Rackmount UPS CP1200EIPFC 1200VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 389,00
SKU:
28446
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 1200VA |
| Output Watts | 720W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Cyberpower Rackmount UPS CP1600EIPFC 1600VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 469,00
SKU:
28447
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 1600VA |
| Output Watts | 1000W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
CyberPower Tower UPS CP1350EPFC 1350VA Pure Sinewave UK
Available on backorder
€ 319,00
SKU:
28449
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 1350VA |
| Output Watts | 810W |
| Outlet Type | IEC C13, UK |
| Outlet Number | 6 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Mercury IEC Extention Cable 10.0m 503.611UK
Available on backorder
SKU:
15828
| Brand | Mercury |
|---|---|
| Type | IEC extension |
| Length | 10.0m |
Mercury Mains Power Cable 3-Core 10A 1.0mm 100m Black 804.344UK
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
28051
Mercury Mains Power Cable 3-Core 10A 1.0mm 100m White 804.341UK
Available on backorder
€ 129,00
SKU:
28050
Mercury Mains Power Cable 3-Core 15A 1.5mm 100m Black 804.350UK
Available on backorder
€ 179,00
SKU:
28053
Mercury Mains Power Cable 3-Core 15A 1.5mm 100m White 804.347UK
Available on backorder
€ 179,00
SKU:
28052







