Cables & Adaptors
Showing 1–24 of 146 resultsSorted by popularity
Baseus Cable USB-C to USB-C Gem Series 100W 1.0m Black
Available on backorder
€ 9,49
SKU:
27143
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Female Cable Braided 0.5m BGVHD
Available on backorder
€ 8,90
SKU:
26775
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 0.5m |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Male Cable Braided 2.0m BGUHH
Available on backorder
€ 10,20
SKU:
26777
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Vention USB-C to 2×3.5mm TRS Cable Adaptor Braided 0.3m BGPHY
Available on backorder
€ 8,90
SKU:
26783
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Braided | Yes |
Unitek C14091ABK USB-C Cable PD100W 4K60Hz 2.0m
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
21969
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| Length | 2.0m |
| USB Version | 3.0 |
| USB-C Resolution | 4K60Hz |
| Resolution | 4K60Hz |
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 1.0m C14123BK-1M
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
25326
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Baseus Cafule Braided Type-C Cable 3.0A 0.5m Grey
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
18992
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 0.5m |
| Braided | Yes |
Baseus Adaptor USB-C Female to USB-A Male
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
23909
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
Baseus Cable USB-C to USB-A Tungsten Gold 100W 2.0m Blk
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
24871
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable USB-C to USB-C Gem Series 100W 2.0m White
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
26679
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable USB-C to USB-A Silky Series 2.0m 100W Black
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
27458
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |
Baseus Cable 3in1 USB-C/Micro/Light to USB-C Silky One-for-Three 100W 1.5m Black
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
29343
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | 3in1 Micro/Lightning/Type-C |
| Length | 1.5m |
Baseus Crystal Shine USB 3.2 Full-Featured Fast-Charging Data Cable USB-C to USB-C 100W 1.5m 20Gb Cluster Black
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
29359
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.5m |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Male Cable 1.0m BIKHF
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
29613
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 1.0m |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Male Cable 2.0m BIKHH
Available on backorder
€ 8,99
SKU:
29614
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 2.0m |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 3.5mm Male Cable 1.5m BGKHG
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
29615
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 1.5m |
| Braided | Yes |
Vention Adaptor USB-A Female to Lightning Male OTG CUCH0
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
29632
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
Vention Cable USB-A 2.0 to USB-C U-Shaped 5A Braided 1.0m COHHF
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
29633
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Vention Cable USB-A 2.0 to USB-C U-Shaped 5A Braided 1.5m COHHG
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
29634
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 1.5m |
| Braided | Yes |
Anker Mobile Cable USB A to USB C 322 White
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
28838
| Brand | Anker |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 1.8m |
| Braided | Yes |
Unitek UCA USB-A Female to USB-C Male Adapter 10Gbps A1048A
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
27726
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
Unitek USB-C Female to USB-A Male Adapter 10Gbps A1049A
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
27730
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
Baseus CALYS-A02 Superior Series Lightning 2.4A 1.0m White
Available on backorder
€ 4,99
SKU:
22606
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 1.0m |
Baseus Cable Lightning to USB-C Pudding Series 20W 1.2m Black
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
26113
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Lightning |
| Length | 1.2m |
































