Cameras & Recorders
Showing 1–24 of 306 resultsSorted by popularity
Anker Eufy Security Camera Kit eufyCam S3 Pro 3Pack & Homebase3
Available on backorder
€ 599,00
SKU:
28832
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | Yes |
| Solar Powered | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Fixed Lens |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection |
| Siren | Yes |
| Yes | |
| 16GB EMMC | 16GB EMMC |
Anker Eufy Backup Battery Base for HomeBase 2
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
23303
| Brand | Anker |
|---|---|
| Battery Powered | Yes |
Dahua IP 6MP Panoramic Fisheye Camera IPC-EBW5641-AS
Available on backorder
€ 482,00
SKU:
30068
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens Size | 1.68mm |
| AI Features | Perimeter Protection,People Counting,Heat Map |
| Illumination Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Wide Angle | YES |
| IVS | YES |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 1TB Micro SD | Up to 1TB Micro SD |
Reolink POE IP Dome Camera 8MP Varifocal With Spotlight RLC-833A (P434)
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
28979
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.8-8.0mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Audio | Two-Way |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua NVR 4ch 1HDD 80mbps H265 NVR220104-P-4KS4
Available on backorder
€ 273,00
SKU:
30070
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Channels | 4 |
| Poe Ports | 4 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 / MJPEG |
| HDD | 1 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
Dahua NVR 32ch 8HDD 448mbps H265+ NVR5832-EI2
Available on backorder
€ 1.877,00
SKU:
29966
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 32 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 8 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 2 Output |
| Alarm | 16 Channel In,8 Channel Out |
Dahua IP 6.0MP Dome Full Color 24/7 2.8mm IVS WDR HDW2649T-S-LED-PRO
Available on backorder
€ 292,00
SKU:
30067
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua NVR 8ch 2HDD 448mbps H265 N520208-FI2
Available on backorder
€ 781,00
SKU:
30074
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 16ch 2HDD 448mbps H265 N520216-FI2
Available on backorder
€ 852,00
SKU:
30083
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 / MJPEG |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm Full Color 24/7 HFW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30064
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua IP 5.0MP Bullet TIOC 2.8mm UFW4559T1-AS-PV-0280B-S5
Available on backorder
€ 447,00
SKU:
30075
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search, AcuPick, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 35m |
| IR Distance | Up to 35m |
| 130dB | 130dB |
| Yes | Yes |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua NVR 16ch 2HDD 160mbps H265 N420216-16P-4KS4
Available on backorder
€ 724,00
SKU:
30079
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | 16 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 16ch 2HDD 160mbps H265 N420216-4KS4
Available on backorder
€ 384,00
SKU:
30077
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua IP 5.0MP Dome TIOC 2.8mm UDW4559H-AS-PV-0280B-S5
Available on backorder
€ 447,00
SKU:
30076
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua NVR 16ch 2HDD 256mbps H265 N420216-EI2
Available on backorder
€ 425,00
SKU:
30078
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 256Mbps/256Mbps |
| Channels | 16 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Alarm | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 4.0MP Dome PT Entry Level 2.8mm Dual Illumination 5x Zoom True WDR Auto Tracking True WDR IVS AI Features (SMD 3.0,Perimeter Protection, Smart Search) SD2C405NB-GNY-A-PV-S2
Available on backorder
€ 293,00
SKU:
28523
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| H.265/H.264 | H.265/H.264 |
| Two-Way | Two-Way |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Dual Illuminator HDW1500CLQ-IL-A-0280B-S3
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
28746
Dahua IP 5.0MP 4.0mm Wifi PT Dome Dual Illumination SD-P5AS-PV
Available on backorder
€ 82,99
SKU:
28741
| Brand | Dahua-Wireless |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | No |
| Resolution | 5MP |
| Lens Type | PTZ |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection |
| Siren | Yes |
| Smart Tracking | Yes |
| Yes | Yes |
| Up to 256GB SD | Up to 256GB SD |
Dahua IP 8.0MP Bullet TIOC 2.8mm IPC-UFW4859T1-AS-PV-0280B-S5
Available on backorder
€ 501,00
SKU:
29960
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search, AcuPick, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 6.0MP Bullet 2.8mm Smart Dual Light IVS IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO
Available on backorder
€ 292,00
SKU:
29963
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD Plus ,Perimeter Protection, Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 8.0MP Bullet TIOC 2.8mm UFW4859T1-AS-PV-0280B-PRO
Available on backorder
€ 613,00
SKU:
29962
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua IP 8.0MP Dome TIOC 2.8mm UDW4859H-AS-PV-0280B-PRO
Available on backorder
€ 562,00
SKU:
29961
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Acu Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |








