Filter by price
Stock status
Brand
Type
- 4G/LTE 10
- 5G 3
- 5G/NR 1
- Access Point 3
- Cloud Managed 16
- Managed 21
- Unmanaged 42
- Wired 8
- Wireless 39
Wi-Fi Speed
Ethernet Speed
- 10G 3
- 10GbE 3
- 2.5 Gigabit 7
- 2.5G 27
- Fast Ethernet 19
- Gigabit 127
- 10 Gigabit 3
- 2.5GbE 4
- 25G 1
- 25GbE 1
- 5GbE 1
Mounting
Interface
- PCI 5
- PCIe 3
- USB-C & USB-A 2
- USB-A 10
- USB-C 9
Environment
- Indoor 27
- Indoor/Outdoor 1
- Outdoor 8
Total PoE Power
Networking Devices
Showing 1–24 of 233 resultsSorted by popularity
Zyxel Switch Gigabit Ethernet 5-Port Metal with QoS UK Plug GS-105BV5
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
27873
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 5 |
| Type | Unmanaged |
| Housing | Metal |
| Mounting | Desktop/Wall |
ASUS WLAN Router BE3600 Wi-Fi 7 Dual Band 2.5GbE VPNFusion USB RT-BE58U
Available on backorder
SKU:
27955
MikroTik Router Wi-Fi 6 Chateau PRO ax AX3600 5xGbE, PoE Out/USB H53UIG
Available on backorder
€ 229,00
SKU:
29922
Ubiquiti UniFi Cloud Gateway Fiber 1x SFP+, 1x 10GE, 4x 2.5GE UCG-Fiber
Available on backorder
€ 359,00
SKU:
29831
Ubiquity UniFi Switch 16 Ports Gigabit 8PoE, 2xSFP USW-16-POE (42W)
Available on backorder
€ 389,00
SKU:
29851
| Brand | Ubiquiti |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 16 |
| Poe Ports | 8 |
| Total PoE Power | 42W |
| Type | Managed |
| Housing | Metal |
| Mounting | Rackmounted |
| PoE Type | 802.3af/at |
| 2 | 2 |
Ubiquity UniFi Switch Pro 24 Ports PoE Gigabit 2xSFP+ USW-Pro-24-PoE (400W)
Available on backorder
€ 869,00
SKU:
29852
| Brand | Ubiquiti |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 24 |
| Poe Ports | 24 |
| Total PoE Power | 400W |
| Type | Managed |
| Housing | Metal |
| Mounting | Rackmounted |
| PoE Type | 802.3af/at/bt |
| 2 | 2 |
Vention NETWORK USB WiFi & Bluetooth Antenna AC650 Dual Band KDUB0
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
29698
Cudy Access Point Ceiling AX3000 Dual Band 2.5G Wi-Fi 6 Injector AP3000_P
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
27572
Cudy Switch Gigabit Ethernet Light Managed 16-Port GS1016E
Available on backorder
€ 74,99
SKU:
28306
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 16 |
| Type | Managed |
| Housing | Metal |
| Mounting | Rackmounted |
Cudy Access Point Wall-Plate AX3000 Dual Band Wi-Fi 6 AP3000
Available on backorder
€ 89,99
SKU:
28311
Cudy Switch PoE FE 16PoE + 2GbE + 1SFP Uplink 200W R/M FS1018PS1
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
28470
| Brand | Cudy |
|---|---|
| Ethernet Speed | Fast Ethernet |
| Ethernet Ports | 18 |
| Poe Ports | 16 |
| Total PoE Power | 200W |
| Type | Unmanaged |
| Housing | Metal |
| Mounting | Rackmounted |
| PoE Type | 802.3af/at |
| 1 | |
| 2 x RJ45 | 2 x RJ45 |
Cudy Access Point Wall-Plate AC1200 Dual Band Wi-Fi 5 86mm AP1300E
Available on backorder
€ 64,99
SKU:
29542
OPEN BOX MikroTik RB hAP AX Lite 4G LTE6 Wi-Fi 6 Gigabit Router L41G-2axD&FG621
Available on backorder
SKU:
24912
Zyxel SP 26-Port Gigabit PoE Managed Switch, 24 x PoE 170W GS190024HPV2
Available on backorder
€ 349,00
SKU:
24533
Zyxel Switch Gigabit Ethernet 24-Port R/M UK Plug GS1100-24E
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
28113
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 24 |
| Type | Unmanaged |
| Housing | Metal |
| Mounting | Rackmounted |
Ubiquity UniFi Switch Ultra 60W PoE Gigabit 8-Ports 7 PoE USW-ULTRA-60W
Available on backorder
€ 189,00
SKU:
29494
| Brand | Ubiquiti |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 8 |
| Poe Ports | 7 |
| Total PoE Power | 52W |
| Type | Managed |
| Housing | Plastic |
| Mounting | Desktop/Wall |
| PoE Type | 802.3af/at/bt |
MikroTik Router Wired hEX S 5xGbE/2.5G SFP/PoE Out/USB E60iUGS
Available on backorder
€ 75,99
SKU:
29122









































