Filter by price
Stock status
Brand
Type
Interface
- USB-C 1
Power
USB Type
Cable Type
- Displayport 14
- DVI 6
- USB 30
- VGA 3
USB Version
- 1.4 4
- USB 3.0 27
- 1.1 2
- 1.2 1
- 2.0 25
- 3.0 14
- 3.1 3
- 3.2 8
- 4.0 3
- Thunderbolt 3 1
- USB 2.0 2
- USB 3.1 1
- USB 3.1 Gen1 5
- USB 3.2 Gen2 11
- USB 4.0 3
Connectivity
Showing 1–24 of 279 resultsSorted by popularity
Vention VGA Adaptor Female to DVI Male ECFB0
Available on backorder
€ 4,00
SKU:
26996
| Brand | Vention |
|---|---|
| Input | VGA |
| Type | DVI |
| DVI Output | Yes |
| DVI Port Type | DVI to VGA |
Vention BDFB0 Digital to Analog Converter Optical-Coaxial to 3.5mm-2RCA
Available on backorder
€ 23,70
SKU:
26774
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | Digital to Analog |
| Input | AUDIO CONVERTER Optica |
| Power | DC Powered |
| Audio Out | Yes |
Unitek D1053A USB-C 3.2 Gen2 Hub 10Gbps, 4K60Hz HDMI, 100W PD & Leather Lanyard
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
23085
Vention ADPH0-2 Full HD Wireless HDMI Kit 1x Transmitter (Source) to 2x Receivers (Displays)
Available on backorder
€ 159,00
SKU:
29620
Unitek H1335A 7-Port USB-C Hub with 3xUSB-C 4xUSB-A & Power Supply
Available on backorder
€ 34,99
SKU:
28810
| Brand | Unitek |
|---|---|
| USB Type | Type C |
| USB Ports | 7 |
| External PSU Support | Yes (not included) |
Unitek D1113B USB-C Hub USB3.0 HDMI/VGA, Gigabit Lan, SD Card, Audio & PD100W
Available on backorder
€ 44,99
SKU:
29553
Verbatim Share My Screen WDA-01 USB-C to HDMI/VGA Wireless Display Adapter 1080P with 2x USB-A Hub & Card Reader
Available on backorder
€ 109,00
SKU:
25621
Lenkeng LKV488Type-C Mini USB-C to HDMI Wireless Extender 4K60Hz 5GHz 20m
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
25793
Unitek V1162 Wireless 4K Streaming from PC/Laptop & Smartphone to any HDMI Monitor, TV or Projector Up to 25m
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
26519
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Max Resolution | 4K60Hz |
Unitek V1184A Wireless USB-C to HDMI Extender Kit Up to 50m
Available on backorder
€ 69,99
SKU:
27064
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | Receiver & Transmitter Kit |
| Kit Components (TX x RX) | 1 x 1 |
| Transmitter Type | USB-C |
| Max Resolution | 1080p |
j5create JVAW56 Wireless HDMI Screencast Display Adapter Miracast/AirPlay 1080p USB Powered
Available on backorder
€ 44,99
SKU:
27907
| Brand | j5create |
|---|---|
| Type | Receiver only |
j5create JVAW76 Screencast Wireless 4K HDMI Display Adapter Miracast/AirPlay USB Powered 2.5 & 5.8 GHz
Available on backorder
€ 74,99
SKU:
27908
| Brand | j5create |
|---|---|
| Type | Receiver only |
| Max Resolution | 4K30Hz |
j5create JVW120 Wireless Extender for USB Cameras, Microphones & Speakers
Available on backorder
€ 149,99
SKU:
27911
| Brand | j5create |
|---|---|
| Type | Receiver & Transmitter Kit |
| Kit Components (TX x RX) | 1 x 1 |
| Transmitter Type | USB-C |
| Max Resolution | 4K30Hz |
Lenkeng LKV488-V2.0 Wireless HDMI Mini Transmitter & Receiver Kit 4K60Hz
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
28152
MINIX C1 Plus Wireless Display Adapter USB-C to HDMI 1080p with Phone Charging
Available on backorder
€ 60,00
SKU:
28609
| Brand | MiniX |
|---|---|
| Type | Receiver & Transmitter Kit |
| Kit Components (TX x RX) | 1 x 1 |
| Transmitter Type | USB-C |
| Max Resolution | 1080p |
MINIX NEO B21 Dual USB-C to HDMI Wireless Display Adapter 1080p
Available on backorder
€ 108,00
SKU:
28612
| Brand | MiniX |
|---|---|
| Type | Receiver & Transmitter Kit |
| Kit Components (TX x RX) | 2 x 1 |
| Transmitter Type | USB-C |
| Max Resolution | 1080p |
MINIX NEO H1 Wireless Display Adapter HDMI to HDMI 1080p
Available on backorder
€ 59,99
SKU:
28610
| Brand | MiniX |
|---|---|
| Type | Receiver & Transmitter Kit |
| Kit Components (TX x RX) | 1 x 1 |
| Transmitter Type | HDMI |
| Max Resolution | 1080p |
MINIX NEO B14 Wireless Display Adapter HDMI to Quad HDMI Displays 1080p 50m
Available on backorder
€ 197,00
SKU:
28611
Vention ADOBB 4K USB-C to HDMI Wireless Transmitter-Receiver
Available on backorder
€ 129,99
SKU:
29619
QNAP Thunderbolt 3 Type-C Active Cable 40Gbps 2.0m
Available on backorder
SKU:
20516
| Brand | QNAP |
|---|---|
| Type | Thunderbolt |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| USB Version | Thunderbolt 3 |
| Length | 2.0m |
Unitek USB-C Hub 4xUSB-A with USB-C Power Port H1117B
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
23084
| Brand | Unitek |
|---|---|
| USB Type | Type C |
| USB Ports | 4 |
| USB Version | USB 3.0 |
| External PSU Support | Yes (not included) |
Unitek Y-5118DA DisplayPort to HDMI 1080p Adaptor
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
18442
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Input | Displayport |
| Type | Displayport |
| HDMI Output | Yes |
| Display Port Type | DP to HDMI |
| Resolution | 1080P |
Unitek Y-C450GBK USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Extension Cable 2m
Available on backorder
€ 3,80
SKU:
19193
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 2.0m |
Unitek Y-6331 Mini DisplayPort to 4K HDMI Converter
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
19292
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Input | Mini Displayport |
| Type | Displayport |
| HDMI Output | Yes |
| Display Port Type | Mini DP to HDMI |
| USB Version | 1.2 |









































