Projectors
Showing all 16 resultsSorted by popularity
Viewsonic Projector WUXGA Laser DLP 5000 Lumens Ultra Short Throw LS832WU
Available on backorder
SKU:
29765
Viewsonic Projector 1080p Laser DLP 4000 Lumens LSD400HD
Available on backorder
SKU:
29244
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| USB Playback | Yes |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 30000h |
| Throw Ratio | 1.48 to 1.62 |
Viewsonic Projector 1080p Laser DLP 4000 Lumens Short Throw LSD400HD-ST
Available on backorder
SKU:
29245
Hisense C2 4K Laser Portable Mini Projector
Available on backorder
€ 1.999,00
SKU:
28405
| Brand | Hisense |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 3000 |
| Portable | Yes |
| Operating System | VIDAA OS |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 25000h |
| 1.20:1 | 1.20:1 |
Viewsonic Projector WXGA DLP 4500 Lumens PA700W
Available on backorder
SKU:
28406
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | WXGA (1280×800) |
| Brightness (Lumens) | 4500 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 40000h |
| Throw Ratio | 1.544-1.72 |
Viewsonic Projector 1080p HDR Laser DLP 6000 Lumens LAN Control LS901HD
Available on backorder
SKU:
28409
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 6000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 30000h |
| Throw Ratio | 1.2-2.04 |
Viewsonic Projector 4K HDR Laser DLP 5500 Lumens LAN Control 21:9 LS901-4K
Available on backorder
SKU:
28410
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 5500 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 20000h |
| Throw Ratio | 1.2-2.04 |
Yaber K2s Full HD LED Projector WiFi6 BT/NFC JBL Alexa 800 Ansi
Available on backorder
€ 429,00
SKU:
24861
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 800 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Android |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| Technology | LED |
Yaber T2 Plus Full HD Portable Outdoor Projector WiFi6/BT 450 Ansi JBL Sound Smart TV Auto Focus
Available on backorder
€ 349,00
SKU:
27846
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 450 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Smart OS |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Throw Ratio | 1.25:1 |
Viewsonic Projector M1 Max 1080p Smart LED Portable Google TV USB-C
Available on backorder
SKU:
28106
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 500 ANSI |
| Portable | Yes |
| Operating System | Google TV |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Lamp Life | 60000h |
Yaber K3 Full HD Smart Google TV Projector Alexa WiFi6 BT/NFC 30W JBL Sound 1600 Ansi
Available on backorder
€ 549,00
SKU:
27845
| Brand | YABER |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 1600 ANSI |
| Operating System | Google TV |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Throw Ratio | 1.20:1 |
Viewsonic PA503X XGA DLP Projector 4000 Lumens
Available on backorder
€ 479,00
SKU:
23526
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | XGA (1024×768) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 15000h |
| Throw Ratio | 1.96 – 2.15 |
| HDMI | Yes |
Viewsonic PA503S SVGA DLP Projector 4000 Lumens
Available on backorder
€ 429,00
SKU:
23625
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | SVGA (800×600) |
| Brightness (Lumens) | 4000 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 15000h |
| Throw Ratio | 1.96 – 2.15 |
| HDMI | Yes |
Viewsonic Projector LX60HD 1080p Smart LED Google TV Netflix
Available on backorder
SKU:
27531
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 630 ANSI |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| Lamp Life | 20000h |
| Throw Ratio | 1.2 |
| HDMI | Yes |
Anker Nebula Mars 3 Air Portable Android 1080p Projector (v2)
Available on backorder
SKU:
27056
| Brand | Anker |
|---|---|
| Resolution | Full HD (1920×1080) |
| Brightness (Lumens) | 400 ANSI |
| Portable | Yes |
| Android Integrated | Yes |
| Wireless Support | WiFi/Bluetooth |
| USB Playback | Yes |
| Technology | LED |
| HDMI | Yes |
Viewsonic PX701-4K 4K DLP Projector 3200 Lumens
Available on backorder
SKU:
23379
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Resolution | 4K (3840×2160) |
| Brightness (Lumens) | 3200 |
| Technology | DLP |
| Lamp Life | 20000h |
| Throw Ratio | 1.5 to 1.65 |
| HDMI | Yes |






















