Monitors
Showing 1–24 of 76 resultsSorted by popularity
NBMounts H100 Single Arm Gas Desktop Monitor Mount (upgraded version)
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
22043
Viewsonic Monitor VA 27” 2K IPS 75Hz HDR 10 Dual HDMI & DisplayPort VA2708-2K-HD-2
Available on backorder
SKU:
29342
Viewsonic ViewBoard Stylus Passive Dual Tip VB-PEN-009 ( 2pcs )
Available on backorder
€ 25,00
SKU:
29763
Samsung G75F Monitor 94 cm (37″) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD – Black
In stock
€ 899,00
SKU:
LS37FG750EUXEN
Viewsonic Monitor VA 32” 4K UHD VA HDR10 with Dual HDMI & DisplayPort VA3208-4K-HD
Available on backorder
SKU:
27030
Viewsonic Monitor Portable 16″ Full-HD with USB-C/HDMI, PD, Foldable Stand & Protective Sleeve VA1650
Available on backorder
SKU:
28413
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Size | 16 inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Portable | Yes |
| Curvature | Flat |
| Speaker | Yes |
| Power Delivery | Yes |
| USB-C | Yes |
| Video Input | HDMI, Type-C |
| Yes |
ViewSonic Monitor Touch 32” Open Frame IP65 with 24/7 Operation HDMI/DP TD3207
Available on backorder
€ 1.099,00
SKU:
29766
Yealink Interactive Display Touch 65″ 4K Android15 with 50MP Camera & GooglePlayStore MeetingBoard65C-EDLA
Available on backorder
€ 2.749,00
SKU:
29326
Verbatim Monitor Portable Touch 15.6″ Full-HD USB-C LIGHT Series
Available on backorder
€ 159,00
SKU:
29787
| Brand | Verbatim |
|---|---|
| Size | 16 inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Portable | Yes |
| Touch Screen | Yes |
| Curvature | Flat |
| Speaker | Yes |
| Power Delivery | Yes |
| USB-C | Yes |
| Mini HDMI, Type-C | Mini HDMI, Type-C |
| 60Hz | 60Hz |
Viewsonic Commercial Display 24/7 Digital Signage Monitor 43″ 4K CDE4314-2C
Available on backorder
€ 649,00
SKU:
28790
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Size | 43 inch |
| Resolution | 3840 x 2160 |
Viewsonic WiFi5/Bluetooth Adapter for Viewboards and Presentation Display VSB050
Available on backorder
€ 33,99
SKU:
25115
Viewsonic WiFi 6/BT Module for Interactive Display IFP33-G VB-WIFI-004
Available on backorder
€ 62,99
SKU:
27535
Viewsonic Commercial Kiosk AIO Digital ePoster 55” Interactive Touch 4K EP5542T
Available on backorder
€ 2.695,00
SKU:
28104
MINIX Monitor Portable Touch 16″ Full-HD 100% sRGB USB-C/HDMI, PD, Foldable Stand SF16T
Available on backorder
€ 195,00
SKU:
28602
| Brand | MiniX |
|---|---|
| Size | 16 inch |
| Resolution | 1920 x 1200 |
| Portable | Yes |
| Touch Screen | Yes |
| Curvature | Flat |
| Speaker | Yes |
| Power Delivery | Yes |
| USB-A | Yes |
| Yes | |
| HDMI, Type-C | HDMI, Type-C |
| 120hz | 120Hz |
Viewsonic Monitor Gaming XG 27” DualMode 4K@160Hz/FHD@320Hz USB-C/HDMI/DP XG275D1-4K
Available on backorder
SKU:
28776
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Size | 27 inch |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Curvature | Flat |
| Speaker | Yes |
| USB-C | Yes |
| Video Input | HDMI,DP,USB-C |
| Pivot | Yes |
| Refresh Rate | 160Hz |
| Yes |
Dahua 24” VA Full HD Monitor LM24-Β200S
Available on backorder
SKU:
24733
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Size | 24 inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Speaker | Yes |
| Video Input | HDMI,VGA |
| Refresh Rate | 75Hz |
Dahua 27” Monitor Full HD LM27-B201S
Available on backorder
SKU:
27038
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Size | 27 inch |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Speaker | Yes |
| Video Input | HDMI,VGA |
| Refresh Rate | 75Hz |
Lumivida Monitor Light Bar with Backlighting & Wireless Remote Control LDL16-6
Available on backorder
€ 34,00
SKU:
29274
Viewsonic Monitor VX 32” 2K IPS 75Hz Frameless/Speakers/DisplayPort/HDMI VX3276-2K-mhd-2
Available on backorder
SKU:
29204
| Brand | Viewsonic |
|---|---|
| Size | 32 inch |
| Resolution | 2560 x 1440 |
| Curvature | Flat |
| Speaker | Yes |
| Video Input | HDMI,DP,miniDP |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Tilt | Yes |
Viewsonic Monitor Gaming VX 24” Full-HD IPS 180hz HDR10 VX24G1-HD
Available on backorder
SKU:
29243
Viewsonic Monitor VA 27” Full-HD IPS 100Hz HDMI/VGA VA2732-H-2
Available on backorder
SKU:
28775



























