Relay,Curtain,Shutters & Garage Switches
Showing 1–24 of 38 resultsSorted by popularity
Meross Homekit Smart Wi-Fi Switch 10A MSS710HK-UN
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
28241
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 10A |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
Sonoff Dual R3 Dual Relay-Power Metering Wifi Smart Switch
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
22421
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 15A |
| Type | Smart Switch |
| Din Rail Mount | Optional (With DIN Rail Tray) |
| WiFi | Yes |
| Energy Monitor | Yes |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 3500W |
Sonoff WiFi Smart Switch TH Elite Smart Temperature and Humidity Monitoring THR320D 20A
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
24241
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| Current | 20A |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Temperature Monitor | Yes |
| Wattage | 4600W |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI R4M ( Matter )
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
25544
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| Current | 10A |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 2300W |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI-RBS For Roller Shutter (2 pack )
Available on backorder
€ 34,99
SKU:
29034
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
| Output | 2 |
| Wattage | 240W |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI-RBS For Roller Shutter (4 pack )
Available on backorder
€ 59,99
SKU:
29035
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
| Output | 2 |
| Wattage | 240W |
Sonoff Zigbee MINI-RBS For Roller Shutter
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
29041
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
Sonoff Zigbee MINI-RBS For Roller Shutter (2 pack)
Available on backorder
€ 28,99
SKU:
29042
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
Sonoff Zigbee MINI-RBS For Roller Shutter (4 pack )
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
29043
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
Meross Homekit Smart Wi-Fi In-Wall Switch 10A (Matter) MSS815MA-UN
Available on backorder
€ 13,00
SKU:
29091
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Switch 16A (Matter) MSS715MA-UN
Available on backorder
€ 13,00
SKU:
29090
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Thermostat for Electric Underfloor Heating System MTS200HK-EU
Available on backorder
€ 55,00
SKU:
29095
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Thermostat |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
| Temperature Monitor | Yes |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI-RBS For Roller Shutter
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
28651
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
| Output | 2 |
| Wattage | 240W |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Garage Door Opener MSG100HK-UK
Available on backorder
€ 41,00
SKU:
28254
| Brand | Meross |
|---|---|
| Type | Garage Opener |
| WiFi | Yes |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Garage Door Opener Up To 3 Garage Doors MSG200HK-EU
Available on backorder
€ 51,00
SKU:
28282
| Brand | Meross |
|---|---|
| Type | Garage Opener |
| WiFi | Yes |
GBC ON HeyTriac WIFI & RF Triac Dimmer Smart Wi-Fi Module 230V
Available on backorder
SKU:
26862
Sonoff WiFi Smart Switch Basic R4 10A
Available on backorder
€ 8,99
SKU:
27539
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
| Wattage | 2400W |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI-D Dry Contact
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
27548
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 2A |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Dry Contact |
| Wattage | 8W |
GBC HeyRele Dry Contact Smart WiFi Module
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
26300
| Brand | GBC |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Module |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | Zero potential / Dry contact (NC/NO) 1 |
Sonoff WiFi Smart Switch S-Mate2
Available on backorder
€ 7,49
SKU:
25827
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| RF | Yes |
| Output | 3 X Line Out |
Sonoff WiFi Smart Switch POWCT with 100A Power Metering D/C
Available on backorder
€ 36,99
SKU:
26939
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100A |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Energy Monitor | Yes |
| Wattage | 24000 |
GBC HeyRoll+ Smart WiFi Module Kit for Roller Shutters with Remote Control
Available on backorder
SKU:
26303
GBC HeySwitch+ Smart WiFi Module Kit for Lighting with Remote Control
Available on backorder
SKU:
26302
































