Filter by price
Stock status
Brand
Storage
Home & Student Laptops
Showing all 17 resultsSorted by popularity
Acer AG15-51P-510UDX i5-1334U 15.3" WUXGA AG 8GB SSD 256GB Windows 11 Iron (REPACK) 2-year warranty New Repack/Repacked
Available on backorder
€ 689,99
SKU:
NX.J50AA.003
DELL Pro 14 Premium PA14250 Copilot+ PC Intel Core Ultra 5 236V Laptop 35.6 cm (14") Full HD+ 16 GB LPDDR5x-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Magnesium
Available on backorder
€ 1.749,99
SKU:
BTO202_PA14250_EMEA
Lenovo V17 G4 IRU Intel® Core™ i7 i7-13620H Laptop 43.9 cm (17.3") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro English Grey
Available on backorder
€ 1.119,99
SKU:
83A2004HPB
Lenovo Essential V15 82QY00PEIX 15.6″ N4500 8GB/256M.2/FreeD
Available on backorder
€ 369,00
SKU:
44545
ASUS Vivobook S16 S3607VA-RP097W Core 5 210H 16.0" WUXGA IPS-level Panel 144Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 Intel UHD Graphics WLAN+BT Cam1080p 70WHrs Win11 Cool Silver
Available on backorder
€ 839,99
SKU:
S3607VA-RP097W
Lenovo Yoga-7-16ILL10 Ultra 7 256V 16" WUXGA Touch 16GB SSD 1TB BT BLKB FPR x360 W11Pro Luna Grey (REPACK) 2Y New Repack/Repacked
Available on backorder
€ 1.019,99
SKU:
83JTX002US
ASUS Vivobook S14 M3407HA-LY004W Ryzen 5 220 14.0" WUXGA IPS-level Panel 60Hz 300nits AG 16GB DDR5 SSD512 AMD Radeon Graphics WLAN+BT Cam1080p 70WHrs Win11 Matte Grey
Available on backorder
€ 849,99
SKU:
M3407HA-LY004W
Chuwi Laptop CoreBook 14” i3-10100Y 8GB RAM + 256GB SSD Windows 11 Pro
Available on backorder
€ 429,00
SKU:
29768
| Brand | CHUWI |
|---|---|
| Processor | Intel i3-10100Y |
| Operating System | Win 11 PRO |
| Screen Size | 14.1 “ |
| RAM Memory | 8 GB |
| Internal Storage | 256 GB |
Chuwi Laptop CoreBook Plus 16” R5-7430U 16Gb + 512GB Windows 11 Home
Available on backorder
€ 599,00
SKU:
29769
| Brand | CHUWI |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen R5-7430U |
| Operating System | Win 11 Home |
| Screen Size | 16 “ |
| RAM Memory | 16 GB |
| Internal Storage | 512 GB |
Chuwi Laptop CoreBook Plus 16” R5-7430U 16Gb + 512GB Windows 11 PRO
Available on backorder
€ 629,00
SKU:
29770
| Brand | CHUWI |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen R5-7430U |
| Operating System | Win 11 PRO |
| Screen Size | 16 “ |
| RAM Memory | 16 GB |
| Internal Storage | 512 GB |
Microsoft Surface Laptop Go Intel® Core™ i5 i5-1035G1 31.6 cm (12.4") Touchscreen 8 GB LPDDR4x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Platinum
Available on backorder
€ 719,99
SKU:
TNV-00009
DELL DC16251 Intel Core 5 120U Laptop 40.6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Platinum, Silver
Available on backorder
€ 1.079,99
SKU:
DC16251_RPLU-R_004
DELL DC16251 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Platinum, Silver
Available on backorder
€ 1.299,99
SKU:
DC16251_RPLU-R_001
DELL DC15250 Intel® Core™ i5 i5-1334U Laptop 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Black
Available on backorder
€ 889,99
SKU:
DC15250_RPLU_004_P
Lenovo V14 G5 IRL i7-13620H 14.0" FHD 250 nits AG 16 GB DDR5 5200 SSD 512 Intel UHD Graphics LAN Cam 720p 47 Wh NoOS Business Black 1 year
Available on backorder
€ 799,99
SKU:
83GU005RRI
HP Notebook 255 G10 (15.6″) Full HD (Ryzen 3-7330U/8GB DDR5/512GB SSD/W11)
In stock
€ 399,00
SKU:
HPNB255G10-G
| Brand | HP |
|---|---|
| Screen Size | 15.6″ |
| Processor ( CPU ) | Ryzen 3-7330U |
| Storage | 512 GB |
| Memory ( RAM ) | 8 GB DDR5 |
Lenovo Notebook V15 G4 AMN (15.6″) Full HD (Ryzen 3-7320U/8GB DDR5/256GB SSD/W11 Pro)
In stock
€ 399,00
SKU:
V15G4AMNR3
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Screen Size | 15.6″ |
| Processor ( CPU ) | Ryzen 3 7320U |
| Memory ( RAM ) | 8 GB DDR5 |
| Storage | 256 GB |

























