Power
Showing 1–24 of 342 resultsSorted by popularity
Baseus Cable USB-C to USB-C Gem Series 100W 1.0m Black
Available on backorder
€ 9,49
SKU:
27143
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
MINIX GaN Wall Charger Multi Adaptor 33W 1xUSB-C 1xUSB-A P1 Mini
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
29252
Baseus Digital Display Dual USB Car Charger 63W
Available on backorder
SKU:
24189
Baseus Powerbank Wireless 22.5W 10000mAh 15W Qi2 Airpow White
Available on backorder
€ 44,99
SKU:
27630
Baseus Powerbank Wireless 22.5W 10000mAh Qi2 EnerFill FM12 Black
Available on backorder
€ 42,99
SKU:
29376
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Female Cable Braided 0.5m BGVHD
Available on backorder
€ 8,90
SKU:
26775
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 0.5m |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 2RCA Male Cable Braided 2.0m BGUHH
Available on backorder
€ 10,20
SKU:
26777
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Vention USB-C to 2×3.5mm TRS Cable Adaptor Braided 0.3m BGPHY
Available on backorder
€ 8,90
SKU:
26783
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Braided | Yes |
MINIX Gan Wall Charger Travel 100W with Retractable USB-C cable TP100C
Available on backorder
€ 69,99
SKU:
29258
Unitek C14091ABK USB-C Cable PD100W 4K60Hz 2.0m
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
21969
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| Length | 2.0m |
| USB Version | 3.0 |
| USB-C Resolution | 4K60Hz |
| Resolution | 4K60Hz |
Baseus Orbit 2 Pro Air-Cooled Qi2 20W Desktop Wireless Charger (15W for Phone + 5W for Earphones)
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
29356
EcoFlow Charge Powerbank RAPID 25000mAh 170W + 100W Built-In & Retractable Cable Black
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
28993
Baseus EnerFill FM11 Ultra Wireless Powerbank 22.5W 10000mAh Black
Available on backorder
€ 32,99
SKU:
29109
Unitek P1115A 140W GaN Charger 2xUSB-C 1xUSB-A Max 140W Charging Power
Available on backorder
SKU:
24710
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 1.0m C14123BK-1M
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
25326
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Baseus Cafule Braided Type-C Cable 3.0A 0.5m Grey
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
18992
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 0.5m |
| Braided | Yes |
Baseus Adaptor USB-C Female to USB-A Male
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
23909
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
Baseus Cable USB-C to USB-A Tungsten Gold 100W 2.0m Blk
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
24871
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Baseus S09 Lite Car FM Transmitter-Charger USB/BT/SD 18W
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
26128
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Type | Car |
| USB Ports | 2 |
| Max Power (Port) | 18W |
| Total Output | 18W |
| Other Features | FM Transmitter |
Baseus Cable USB-C to USB-C Gem Series 100W 2.0m White
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
26679
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable USB-C to USB-A Silky Series 2.0m 100W Black
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
27458
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |





































