Filter by price
Stock status
Brand
Type
- Buttons 16
- Climate 2
- Curtain 1
- Dali & Dimming 4
- Display 13
- DMX 1
- Energy Metering 1
- Frame 5
- Garage Opener 2
- Mix 1
- Power Supply 3
- Smart Module 1
- Smart Module Kit 1
- Thermostat 1
- Universal 4
- Actuator 1
- Candle Light E14 1
- Ceiling Light 4
- E27 1
- Fan Controller 1
- FloodLight 1
- Main Controller 1
- Smart Switch 20
- Smart Wall Switch 1
- Spot Light 1
- Wall 1
Smart Home
Showing 49–72 of 262 resultsSorted by popularity
Govee Lamp Ceiling Smart LED 12inch Square Light RGBWW + RGBIC H80A4C01
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
28660
| Brand | Govee |
|---|---|
| Type | Ceiling Light |
| Light Colour | RGBWW+RGBIC |
| Amazon Alexa | Yes |
| Google Assistant | Yes |
Govee Lamp Ceiling Smart LED 15inch Round Light RGBICWW + RGBICWW H60A6C01
Available on backorder
€ 74,99
SKU:
28659
| Brand | Govee |
|---|---|
| Type | Ceiling Light |
| Light Colour | RGBICWW+RGBICWW |
| Lumens | 4300 |
| Amazon Alexa | Yes |
| Google Assistant | Yes |
Meross Homekit Smart Temperature & Humidity Sensor (Matter) MS130MA-EU
Available on backorder
€ 26,00
SKU:
29089
Meross Homekit Smart Wi-Fi HUB (for MST100 Sprinkler) MSH300HK-UK
Available on backorder
€ 12,00
SKU:
29088
Meross Homekit Smart Wi-Fi In-Wall Switch 10A (Matter) MSS815MA-UN
Available on backorder
€ 13,00
SKU:
29091
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Switch 16A (Matter) MSS715MA-UN
Available on backorder
€ 13,00
SKU:
29090
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Thermostat for Electric Underfloor Heating System MTS200HK-EU
Available on backorder
€ 55,00
SKU:
29095
| Brand | Meross |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Thermostat |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
| Temperature Monitor | Yes |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Wall Switch 1-Gang 1-way MSS510HK-EU
Available on backorder
€ 18,00
SKU:
29092
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 400 Watt |
Meross Homekit Smart Wi-Fi Wall Switch 1-Gang 2-way MSS550HK-EU
Available on backorder
€ 18,00
SKU:
29093
| Brand | Meross |
|---|---|
| Wattage | Up to 250 Watt |
Anker Eufy Security Video Doorbell C30 2K
Available on backorder
SKU:
28835
HDL Smart Tile Series Aluminium Panel 2xButtons & 4xFunctions Space Gray
Available on backorder
€ 95,00
SKU:
23873
HDL KNX 3CH 16A Actuator With Energy Metering
Available on backorder
€ 288,00
SKU:
24275
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Energy Metering |
| Channels | 3Ch |
| Current | 16A |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI-RBS For Roller Shutter
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
28651
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| WiFi | Yes |
| Output | 2 |
| Wattage | 240W |












