Filter by price
Stock status
Brand
AJAXAJAX 8
GBCGBC 8
GoveeGovee 9- Meross 22
ReolinkReolink 2
AnkerAnker 4
DahuaDahua 4
SonoffSonoff 91
WOOXWOOX 13
WiFi & Zigbee
Showing 97–120 of 161 resultsSorted by popularity
AJAX BASELINE Alarm Hub BP External Antenna
Available on backorder
€ 40,00
SKU:
27440
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Connectivity | Wired |
| Compatibility | Hub BP Jeweller |
Sonoff Wifi Smart NS Panel with Touch screen White
Available on backorder
€ 47,99
SKU:
25543
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 300 Watt per Gang |
GBC HeyRele Dry Contact Smart WiFi Module
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
26300
| Brand | GBC |
|---|---|
| Current | 100-240V 50/60Hz |
| Type | Smart Module |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | Zero potential / Dry contact (NC/NO) 1 |
Sonoff WiFi Smart Switch S-Mate2
Available on backorder
€ 7,49
SKU:
25827
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| RF | Yes |
| Output | 3 X Line Out |
WOOX Video Doorbell & Chime 3MP R4331 White
Available on backorder
SKU:
26904
Sonoff M5 Matter WiFi Smart Wall Mechanical Switch 2-Button White
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
26927
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |
Sonoff M5 Matter WiFi Smart Wall Mechanical Switch 3-Button White
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
26934
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 440 Watt per Gang |
Sonoff WiFi Smart Switch POWCT with 100A Power Metering D/C
Available on backorder
€ 36,99
SKU:
26939
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 100A |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Energy Monitor | Yes |
| Wattage | 24000 |
Sonoff D1 Smart Dimmer Switch
Available on backorder
SKU:
20599
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | Up to 150 Watt |
GBC HeyFlood Outdoor Smart WiFi LED Floodlight RGB+CCT w/RC
Available on backorder
€ 32,00
SKU:
26310
| Brand | GBC |
|---|---|
| Type | FloodLight |
| Light Colour | RGB+CCT |
| Lumens | 1620 LM |
GBC HeyRing Circolina LED CCT Smart WiFI Ceiling Lamp Replacement w/RC
Available on backorder
SKU:
26309
| Brand | GBC |
|---|---|
| Type | Ceiling Light |
| Light Colour | 3000-6500K CCT |
| Lumens | 4000 LM |
GBC HeyRoll+ Smart WiFi Module Kit for Roller Shutters with Remote Control
Available on backorder
SKU:
26303
GBC HeySwitch+ Smart WiFi Module Kit for Lighting with Remote Control
Available on backorder
SKU:
26302
GBC HeyWiri+ Universal Smart WiFi IR Remote with Display & Temp
Available on backorder
SKU:
26301
WOOX R6147 Wi-Fi Smart Plug With Power Metering 13A UK (2pack)
Available on backorder
SKU:
26214







