QTX RCA Female to 6.3mm Mono Male Right Angle Adaptor 757.025UK
SKU:
28054
€ 2,80
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Channel | Mono |
Available to order [Warehouse stock]
€ 2,80
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Channel | Mono |
Available to order [Warehouse stock]
A right-angled adaptor converting an RCA phono socket to a 6.3mm mono jack plug. Ideal for unbalanced mono audio signals
—
—
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
Available on backorder
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | XLR twin to RCA twin |
| Length | 3.0m |
Available on backorder
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.5m |
Available on backorder
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Length | 1.5m |
No account yet?
Create an Account