Uniross 2CR5 (DL245, EL2CR5) 6V Lithium Battery (single)
SKU:
22574
€ 6,45
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | 2CR5 |
| Voltage | 6V |
Available to order [Warehouse stock]
€ 6,45
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | 2CR5 |
| Voltage | 6V |
Available to order [Warehouse stock]
—
—
| Brand | Uniross |
|---|
| Battery Type | 2CR5 |
|---|
Available on backorder
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | ER26500 |
| Voltage | 3.6V |
Available on backorder
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | CR1632 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR1616 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR1220 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR123A |
| Voltage | 3V |
No account yet?
Create an Account