or
- 360° rotational and 104° vertical views
- Full HD 1080p resolution
- Talk With Two-way audio – with a built-in mic and speaker Woox Smart Camera lets you stay in touch with home from wherever you are through the WOOX Home App
- Get Intelligent alerts – the WOOX Smart PTZ Camera has motion detection, pattern recognition technology and Intelligent automatic tracking function
- Customise your notifications so you're only alerted about the things that matter to you
- No Hub required – works with any 2.4Ghz Wi-Fi router without the need for a separate Hub or paid subscription service
—
- Power: DC 5V/1A (power adapter is included)
- Resolution: 1920x1080P
- IR distance: up to 7 meters
- Angle of View: 360° rotational and 104° vertical views
- Audio input: Built in Mic
- Audio output: Built in speaker
- Two-way talk: support
- Motion detection: support
- Micro SD card: Max. 128G (not included)
- Wireless connection: 802.11 b/g/n 2.4GHz WiFi
- Working temperature: -10℃ – 45℃
- Working humidity: 0-95%RH, no condensation
- Dimension: 74x74x107mm
—
Related Products
Anker Eufy Security Camera Kit E330 2+1 Home Base
Available on backorder
SKU:
25368
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Wired | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Bulllet |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 16TB |
Reolink Solar Panel 2 for Reolink Battery Cameras (Type-C/Micro USB adaptor)
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
24757
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Solar Panel |
Anker Eufy Backup Battery Base for HomeBase 2
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
23303
| Brand | Anker |
|---|---|
| Battery Powered | Yes |
Reolink WIFI Outdoor Camera 8MP 5x Optical Zoom RLC-811WA
Available on backorder
€ 119,99
SKU:
26188
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Varifocal |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 256GB SD |
Anker Eufy Security Camera Outdoor Wired Wall Light S100
Available on backorder
SKU:
26440
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Wired | Yes |
| Resolution | 2K |
| Lens Type | Fixed Lens |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection |
| Siren | Yes |
| Two-Way Audio | Yes |
| 4GB EMMC | 4GB EMMC |











