Active filters
Filter by price
Stock status
Brand
Color
- Gravity 1
- Grey 1
- Honey Bourbon 1
- Nautical 1
- Red 1
- RGB 3
- Salt Flat 1
- BlackBlack 5
- PinkPink 2
Size
Connection Type
Shop
Showing 1–24 of 77 resultsSorted by popularity
Armaggeddon CORE-12 Red Fan
Available on backorder
SKU:
24829
Armaggeddon RECCE13 Gaia 13″ Gaming Bag Pink
Available on backorder
SKU:
24821
Armaggeddon RECCE15 Gaia 15″ Gaming Bag Pink
Available on backorder
SKU:
24052
Armaggeddon X-Bar 2 Detachable Gaming Stereo SoundBar
Available on backorder
SKU:
22515
Armaggeddon HORNET 3 Dual Driver TWS Gaming Earphones
Available on backorder
SKU:
22514
Armaggeddon HORNET 1 TWS Gaming Earphones
Available on backorder
SKU:
22513
Armaggeddon Wasp 7 Pro 3D Gaming Earphones With Triple Neodymium Driver
Available on backorder
SKU:
21219
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Connector | 3.5mm |
| Connector Type | Jack 3.5mm |
| PS4 Compatible | Yes |
| Dual Driver | Yes |
Armaggeddon AS-29R Pro Gaming RGB Mousepad
Available on backorder
SKU:
20146
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | Mousemat |
| Extras | RGB lights |
| Light FX | Yes |
Armaggeddon SHIELD 7 Anti-Theft Gaming Bag Black
Available on backorder
SKU:
19406
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | BackPack |
| Size | Up to 15.6″ |
| Inner Protection | Build in FoamPad |
| Water Protection | Splash Proof |
| Security Lock | Yes |
| USB Charging Port | Yes |
| Colour | Black |
Armaggeddon SHIELD 5 Anti-Theft Gaming Bag Black
Available on backorder
SKU:
19405
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | BackPack |
| Size | Up to 15.6″ |
| Inner Protection | Build in FoamPad |
| Water Protection | Splash Proof |
| Security Lock | Yes |
| USB Charging Port | Yes |
| Colour | Black |
Armaggeddon SHIELD 3 Anti-Theft Gaming Bag Black
Available on backorder
SKU:
19403
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | BackPack |
| Size | Up to 15.6″ |
| Inner Protection | Build in FoamPad |
| Water Protection | Splash Proof |
| Security Lock | Yes |
| USB Charging Port | Yes |
| Colour | Black |
Armaggeddon Falcon 3 Pro-Gaming Mouse 10000CPI Macro-Able RGB
Available on backorder
SKU:
19367
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Mouse Type | Wired |
| Type | Wired |
| Dpi | 10000 |
| Extras | RGB customizable lights |
| Light FX | Yes |
Armaggeddon Raven 3 Pro-Gaming Mouse with Free Mousepad
Available on backorder
SKU:
19366
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Mouse Type | Wired |
| Type | Wired |
| Dpi | 4800 |
| Extras | RGB customizable lights |
| Light FX | Yes |
Armaggeddon Scorpion 5 Pro-Gaming Mouse with Free Mousepad
Available on backorder
SKU:
18814
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Mouse Type | Wired |
| Type | Wired |
| Dpi | 4800 |
| Extras | RGB customizable lights |
| Light FX | Yes |
Armaggeddon Scorpion 3 Pro-Gaming Mouse with Free Mousepad
Available on backorder
SKU:
18813
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Mouse Type | Wired |
| Type | Wired |
| Dpi | 4800 |
| Extras | RGB customizable lights |
| Light FX | Yes |
Armaggeddon Gaming Bag RELOAD 7 Black
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
27800
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | BackPack |
| Size | Up to 15.6″ |
| Colour | Grey |
Armaggeddon Gaming Bag RECCE 15 GAIA Black
Available on backorder
SKU:
27801
Armaggeddon Gaming Mouse Wired+2.4G+BT Recharge 7B MIRAGE VII White
Available on backorder
€ 39,99
SKU:
27796
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | Wired |
| Wireless Type | 2.4GHz+Bluetooth |
| Light FX | Yes |
| Rechargeable | Yes |
Armaggeddon Gaming Mouse Wired+2.4G+BT Recharge 7B MIRAGE VII Black
Available on backorder
€ 39,99
SKU:
27795
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Type | Wired |
| Wireless Type | 2.4GHz+Bluetooth |
| Light FX | Yes |
| Rechargeable | Yes |
Armaggeddon Gaming Cooling Fan for ARGB KIT 5000 1pc Slave Fan Black
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
27777
Armaggeddon Gaming Cooling Fan Set 4pcs ARGB KIT 5000 White
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
27776
Armaggeddon Gaming Cooling Fan Set 4pcs ARGB KIT 5000 Black
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
27775
Armaggeddon Gaming Case ATX AQUARON PRO Black
Available on backorder
€ 69,99
SKU:
27774
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Size | ATX |
| USB 3.0 Port | 1 |
| Graphic Card Support | up to 360mm |
| USB 2.0 Port | 1 |
| Liquid Cooling Support | Yes |