Varta CR-P2 Lithium Battery (1pc)
SKU:
28673
€ 8,99
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR-P2 |
| Voltage | 6V |
Available to order [Warehouse stock]
€ 8,99
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR-P2 |
| Voltage | 6V |
Available to order [Warehouse stock]
Cylindrical lithium battery in anti-corrosion stainless steel, to guarantee the best performance and conductivity. Guaranteed for durability and reliability
Other names: 223A, DL223A, EL223AP, CR-P2, and CRP2P, PC223, K223LA, 5024LC, CR17-33, CRP2S
—
—
| Brand | Varta |
|---|
| Battery Type | CR-P2 |
|---|
Available on backorder
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | CR2 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | CR1220 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Battery Type | CR2477N |
|---|---|
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Duracell |
|---|---|
| Battery Type | CR2 |
| Voltage | 3V |
Available on backorder
| Brand | Varta |
|---|---|
| Battery Type | CR123A |
| Voltage | 3V |
No account yet?
Create an Account