SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Dahua IP 5.0MP Dome TIOC 2.8mm UDW4559H-AS-PV-0280B-S5
Available on backorder
€ 447,00
SKU:
30076
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua IP 8.0MP Bullet TIOC 2.8mm UFW4859T1-AS-PV-0280B-PRO
Available on backorder
€ 613,00
SKU:
29962
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
