20000mAh
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Reolink BP Outdoor Battery Camera 4K Altas (24/7 recording) (B660)
Available on backorder
€ 189,99
SKU:
28162
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | Yes |
| Solar Powered | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | PTZ |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection,Pet Detection, Auto Tracking |
| Battery Size | 20000mAh |
| Yes | |
| Up to 512GB SD | Up to 512GB SD |
Reolink BP Outdoor Battery Camera 4K Altas (24/7 recording) (B660) Bundle
Available on backorder
€ 219,99
SKU:
28181
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | Yes |
| Solar Powered | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | PTZ |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection,Pet Detection, Auto Tracking |
| Battery Size | 20000mAh |
| Yes | |
| Up to 512GB SD | Up to 512GB SD |
| Hard Bundle | Hard Bundle |
Reolink BP Outdoor Battery Camera 4MP Altas Bullet (B630) 24/7 record + 6W Panel (Hard Bundle)
Available on backorder
€ 139,99
SKU:
28960
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | Yes |
| Solar Powered | Yes |
| Resolution | 2K |
| Lens Type | Fixed Lens |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Battery Size | 20000mAh |
| Yes | |
| Up to 512GB SD | Up to 512GB SD |
| Hard Bundle | Hard Bundle |








