Active filters
Filter by price
Stock status
Brand
Type
Cable Type
- SFTP 8
- SSTP (Best Quality) 1
- UTP 2
- Displayport 1
- DVI 1
Connection Type
5.0m
Showing 1–24 of 32 resultsSorted by popularity
Vention NETWORK Cable CAT6A SFTP Anti-Vibration Industrial Flexible 5.0m IBYGJ
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
29678
Vention AUDIO 6.3mm to XLR M-F Cable Braided-Metal 5.0m BKGHJ
Available on backorder
€ 12,50
SKU:
28754
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 5.0m |
Vention Converter DisplayPort to VGA Cable 5.0m HBLBJ
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
28758
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to VGA |
| Resolution | 1080P |
| Length | 5.0m |
Vention AUDIO 6.3mm M-M Braided Cable Right Angle 5.0m BKEHJ
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
28763
Vention DisplayPort Cable to HDMI 4K30Hz 5.0m HAGBJ
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
26987
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to HDMI |
| Resolution | 4K30Hz |
| Length | 5.0m |
Vention AUDIO Digital Coaxial RCA Cable 5.0m BCTGJ
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
27972
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | Subwoofer RCA |
| Length | 5.0m |
| Braided | Yes |
Vention NETWORK Cable Cat6A UTP Rotate Right Angle Slim 5.0m Black IBOBJ
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
28010
Vention NETWORK Cable Cat8 SFTP Rotate Right Angle Slim 5.0m Black IKLBJ
Available on backorder
SKU:
28014
Vention AUDIO 6.3mm to XLR M-F Cable 5.0m BBEBJ
Available on backorder
€ 9,40
SKU:
26734
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 5.0m |
Vention HDMI Cable to DVI 24+1 BiDirection 5.0m ABFBJ
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
27002
| Brand | Vention |
|---|---|
| Cable Type | DVI |
| DVI Port Type | DVI-D to HDMI |
| Length | 5.0m |
Vention AUDIO 3.5mm M-F Extension Cable Metal 5.0m VAB-B06-B500-M
Available on backorder
€ 7,60
SKU:
26645
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 3.5mm |
| Length | 5.0m |
| Extension | Yes |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO 3.5mm to 2RCA M-M Cable Metal 5.0m BCFBJ
Available on backorder
€ 7,60
SKU:
26650
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 2RCA |
| Length | 5.0m |
Vention AUDIO 6.3mm M-M Braided Cable Aluminium 5.0m BASHJ
Available on backorder
€ 12,70
SKU:
26657
Vention AUDIO 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS Cable 5.0m BATBJ
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
26661
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS |
| Connector Type | 6.3mm |
| Length | 5.0m |
| Channel | Stereo |
Vention AUDIO 3.5mm to 6.3mm M-M TRS Cable Braided Alum 5.0m BAUHJ
Available on backorder
€ 8,60
SKU:
26664
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 6.3mm M-M TRS |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 5.0m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Vention NETWORK Cable CAT8 SFTP Flat 5.0m Black IKCBJ
Available on backorder
SKU:
26688
Vention NETWORK Cable CAT8 SFTP M-F Extension 5.0m Black IKHBJ
Available on backorder
SKU:
26696
