Filter by price
Stock status
Brand
Type
Showing all 7 resultsSorted by popularity
Cyberpower Rackmount UPS CP2000EIPFC 2000VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 539,00
SKU:
28448
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 2000VA |
| Output Watts | 1200W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Cyberpower Rackmount UPS CP1200EIPFC 1200VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 389,00
SKU:
28446
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 1200VA |
| Output Watts | 720W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Cyberpower Rackmount UPS CP1600EIPFC 1600VA Pure Sinewave
Available on backorder
€ 469,00
SKU:
28447
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 1600VA |
| Output Watts | 1000W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
Mercury 8-Gang Power Extension 2.0m with Switches & Surge Protection 429.797UK
Available on backorder
€ 27,99
SKU:
28047
Cyberpower ONL Rackmount Battery Pack for OLS2000ERT2UA
Available on backorder
€ 549,00
SKU:
27340
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Battery Pack |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| Output VA | 2000VA |
| Output Watts | 1800W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Power Panel Business | Power Panel Business |
| Yes | |
| Yes (option) | Yes (option) |
CyberPower VALUEPRO1600 1600VA Line Interactive UPS
Available on backorder
€ 239,99
SKU:
21639
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Type | Line Interactive |
| Waveform | Simulated Sine Wave |
| Output VA | 1600VA |
| Output Watts | 960W |
| Outlet Type | IEC C13 |
| Outlet Number | 8 |
| Surge Protected | Yes |
| LCD Display | Yes |
| Yes |

