Floodlights
Showing all 11 resultsSorted by popularity
GBC ON LED NIGHT PRO 100 LED Floodlight 4000K Cool White 100W Black
Available on backorder
€ 33,00
SKU:
28185
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Warm White |
| Body Colour | Black |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 100W |
| Lumens | 15000 |
GBC ON NIGHTGUARD 10B Outdoor LED Floodlight PIR 10W Black
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
27878
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Natural White |
| Body Colour | Black |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 10W |
| Lumens | 900 |
| Other Features | Adjustable PIR Sensor |
Govee Outdoor LED RGBICWW Smart Flood Lights (4pack) H7060
Available on backorder
SKU:
26430
GBC ON NIGHTGUARD 30B Outdoor LED Floodlight PIR 30W Black
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
26870
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Cool White |
| Body Colour | Black |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 30W |
| Lumens | 2700 |
| Other Features | Adjustable PIR Sensor |
GBC ON NIGHTGUARD 30W Outdoor LED Floodlight PIR 30W White
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
26871
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Cool White |
| Body Colour | White |
| IP Rating | IP44 |
| Wattage | 30W |
| Lumens | 2700 |
| Other Features | Adjustable PIR Sensor |
GBC ON NIGHTLED 100 Outdoor LED Floodlight 100W CCT Black
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
26867
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Natural White |
| Body Colour | Black |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 100W |
| Lumens | 11000 |
| Other Features | CCT 3.000/4.000/6.000 °K |
GBC ON NIGHTLED 30 Outdoor LED Floodlight 30W Black
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
26866
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Cool White |
| Body Colour | Black |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 30W |
| Lumens | 2700 |
GBC ON NIGHTUNE 30 Outdoor LED Floodlight 30W CCT White
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
26868
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Programmable |
| Body Colour | White |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 30W |
| Lumens | 2400 |
| Other Features | CCT 3.000/4.000/6.000 °K |
GBC ON NIGHTUNE 50 Outdoor LED Floodlight 50W CCT White
Available on backorder
SKU:
26869
| Brand | GBC |
|---|---|
| Light Colour | Natural White |
| Body Colour | White |
| IP Rating | IP65 |
| Wattage | 50W |
| Lumens | 4000 |
| Other Features | CCT 3.000/4.000/6.000 °K |
V-TAC LED Floodlight 100W CW 6500K IP65 Black 21414
Available on backorder
SKU:
24177


