USB-C to USB-C Extension
Showing all 8 resultsSorted by popularity
Unitek U1335A USB-C Active Extension Cable USB 3.2 Gen2 10Gbps 5.0m
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
28378
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.2 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Vention IT Cable USB-C 3.2 Gen2 M-F 0.5m Braided Aluminum Black TRFBD
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
28019
Vention IT Cable USB-C 3.2 Gen2 M-F 1.0m Braided Aluminum Black TRFBF
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
28020
Unitek USB-C Coupler Supports PD240W 8K Video 40Gbps A1036GY
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
25341
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 4.0 |
Unitek U305A USB3.1 USB-C Male to USB-C Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
21397
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.1 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek C14086BK USB3.2 USB-C Male to USB-C Female Extension Cable PD100W 50cm
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
21971
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | USB-C to USB-C |
| Length | 0.5m |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.2 |
Unitek MC Type-C Extension Cable PD100W 1.0m C14086BK-1M
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
23070
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| Length | 1.0m |
Unitek MC Type-C Extension Cable PD100W 1.5m C14086BK-1.5M
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
23071
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| Length | 1.5m |

