Filter by price
Stock status
Brand
Color
Portable
- Yes 1
FM Radio
- Yes 6
Connection Type
- 6.3mm to XLR-F 1
- USB 8
- Jack 3.5mm 3
- USB-C 6
PC Audio
Showing all 14 resultsSorted by popularity
Chord XLR to USB Converter 3.0m for Recording an Instrument or Microphone to the PC 173.616UK
Available on backorder
SKU:
20688
Yealink Headset Wireless Dual-Mode DECT/Bluetooth 3-Mic NC with DECT Dongle WH64 Hybrid Dual Teams
Available on backorder
SKU:
26608
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Wireless Type | DECT/Bluetooth |
| Teams Certified | Yes |
ASUS Gaming Headset 3.5mm TUF GAMING H3 Gun Metal
Available on backorder
SKU:
24125
| Brand | Asus |
|---|---|
| Type | Wired |
| Colour | Black |
| Connector | Jack 3.5mm |
| Connector Type | Jack 3.5mm |
| Output Channel | 7.1 |
| PS4 Compatible | Yes |
ASUS Gaming Headset 3.5mm ROG Delta S Core
Available on backorder
SKU:
27924
| Brand | Asus |
|---|---|
| Connector Type | Jack 3.5mm |
ASUS Gaming Headset Wireless Tri-Mode 2.4Ghz/Bluetooth/3.5mm A701 ROG DELTA II
Available on backorder
SKU:
27927
| Brand | Asus |
|---|---|
| Connector Type | Jack 3.5mm |
| Wireless Type | 2.4 GHz |
| RGB Light | Yes |
Citronic USB Audio Interface 2 Mics+1 Instrum 173.650UK
Available on backorder
SKU:
24259
Alcatroz X-Craft HP-3 PRO USB Audio 7.1 Gaming Headset
Available on backorder
SKU:
19824
Armaggeddon X-Bar 2 Detachable Gaming Stereo SoundBar
Available on backorder
SKU:
22515
Citronic CU-POD USB Podcast Mic with Stand 173.632UK
Available on backorder
SKU:
23149
| Brand | Citronic |
|---|---|
| Type | Condenser |
SonicGear Xenon 3U Headset USB Type A&C Pink
Available on backorder
SKU:
24040
| Brand | Sonicgear |
|---|---|
| Connector Type | USB |
SonicGear iOX Bar III BT RGB Soundbar White
Available on backorder
SKU:
24803
SonicGear iOX Bar III BT RGB Soundbar Black
Available on backorder
SKU:
24804
SonicGear SONICBAR BT300 Pro Portable BT/FM RGB Soundbar
Available on backorder
SKU:
24806
Natec BEE 3.5mm Condenser Microphone with Clip
Available on backorder
SKU:
25496












