Extenders
Showing all 5 resultsSorted by popularity
DigitMX DMX-EXT09 HDMI Extender Single CAT6 1080p 50m
Available on backorder
SKU:
16728
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Resolution | 1080P |
| Distance | 50m |
DigitMX DMX-EXT31 HDMI+USB KVM Extender 50m/100m
Available on backorder
SKU:
19768
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | KVM |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 50m |
Lenkeng HDMI Extender over IP 1080p 120m Extra Receiver LKV383-4.0
Available on backorder
SKU:
26623
Lenkeng HDMI Extender over IP 1080p 150m IR Loop Extra Receiver LKV562pro
Available on backorder
SKU:
26624
FoxUn SX-EX63 4K HDMI Extender 70m HDR10 60Hz POC
Available on backorder
SKU:
21546
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 70m |
| Loop through | Yes |



