Cougar OmnyX White
SKU:
ab3bfa9a1969
€ 169,00
| Brand | Cougar |
|---|
Available to order [Warehouse stock]
The OmnyX gives you the power to play, create and perform with unprecedented flexibility. Experience true freedom of orientation and maximum airflow with COUGAR’s revolutionary Omnidirectional Dynamic Flow System.
Take a side, and showcase your masterpiece.
Specifications
| Brand | Cougar |
|---|
Available on backorder
| Brand | Asus |
|---|---|
| Size | Micro ATX |
| USB 3.0 Port | 2x Front |
| Graphic Card Support | up to 338mm |
| Fan Included | Yes |
| Liquid Cooling Support | Yes |
Available on backorder
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Size | ATX |
| USB 3.0 Port | 1 |
| Graphic Card Support | up to 310mm |
| USB 2.0 Port | 2 |
| Fan Included | Yes |
Available on backorder
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Size | ATX |
| USB 3.0 Port | 1 |
| Graphic Card Support | up to 360mm |
| USB 2.0 Port | 1 |
| Liquid Cooling Support | Yes |
No account yet?
Create an Account