or
Providing high quality audio and a premium finish to match, get the best out of your AV set up with the iWires Pro Stereo Cable.
- High-Fidelity audio interconnect cable
- Precision engineered RCA plugs
- Gold plated terminals for superior contact
- Low loss oxygen-free copper conductors
- Shielded cable with metal body plugs
- Easy Grip connectors
—
—
Related Products
AV:link 3.5mm Stereo Extension Lead 6.0m 112.044UK
Available on backorder
€ 5,00
SKU:
15872
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 3.5mm |
| Length | 6.0m |
| Extension | Yes |
AV:link 3.5mm to 2RCA 3.0m 112.108UK
Available on backorder
€ 4,00
SKU:
23709
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 2RCA |
| Length | 3.0m |
Techlink iWiresPro Subwoofer RCA to 2 RCA 3.0m 711043
Available on backorder
SKU:
23686
| Brand | Techlink |
|---|---|
| Type | Subwoofer RCA |
| Length | 3.0m |











