Shop
Showing all 9 resultsSorted by popularity
InterTech Argus APS-620W Office/Gaming PSU
Available on backorder
€ 43,99
SKU:
21740
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 620W |
| PCI-E connector | 1 |
| Sata Connector | 4 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 4 |
InterTech SL-700W Plus Power Supply
Available on backorder
SKU:
22887
InterTech HiPower SP-650, 650W Power Supply
Available on backorder
SKU:
25090
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 650W |
| PCI-E connector | 2 |
| Sata Connector | 4 |
| Cooling | 120 mm Fan |
InterTech SL-500W Plus Power Supply
Available on backorder
€ 39,99
SKU:
21725
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 500W |
| PCI-E connector | 1 |
| Sata Connector | 4 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 3 |
InterTech HiPower SP-750 750W Power Supply
Available on backorder
SKU:
27438
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 750W |
| PCI-E connector | 1 |
| Sata Connector | 6 |
| Cooling | 140 mm Fan |
| HDD Connector | 6 |
InterTech Argus GPS-700W 80+ Gold Power Supply
Available on backorder
SKU:
27439
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 700W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 6 |
| Cooling | 140 mm Fan |
| HDD Connector | 3 |
InterTech Argus L-12025 120mm Fan
Available on backorder
SKU:
21726
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Type | Fan |
| Colour | Black |
InterTech PDU Remote Manage 8-Port Switchable SW-0816
Available on backorder
SKU:
27133
InterTech Argus GPS-900W 80+ Gold Power Supply
Available on backorder
SKU:
22856
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 900W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 6 |
| Cooling | 140 mm Fan |
| HDD Connector | 3 |
