120dB true WDR
Showing all 5 resultsSorted by popularity
AJAX IP 5MP 2.8mm TurretCam
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
26612
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 35m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX IP 8MP 2.8mm DomeCam Mini
Available on backorder
€ 348,00
SKU:
26613
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 5MP 2.8mm DomeCam Mini
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
27443
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 5MP 2.8mm BulletCam
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
27444
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 8MP 2.8mm BulletCam
Available on backorder
€ 348,00
SKU:
27445
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
