16MP
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Reolink PRO IP POE Dual Illumination 16.0MP Dome 2.8mm Dual Camera SED RP-PCT16MD
Available on backorder
€ 279,99
SKU:
28982
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Camera Resolution | 16MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| IVS | YES |
| Yes | |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Reolink POE IP Bullet Camera 16MP (Duo 3 PoE) Duo P750
Available on backorder
€ 189,99
SKU:
28192
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 16MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| Wide Angle | YES |
| Two-Way | Two-Way |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
