Up to 15m
Showing all 2 resultsSorted by popularity
AJAX SURVEILLANCE IP 8MP 2.8mm HL Hybrid Illumination DomeCam Mini
Available on backorder
€ 425,00
SKU:
29520
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 15m |
| IR Distance | Up to 15m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| H.265/H.264 | H.265/H.264 |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Reolink RLC-81MA (P330M) 8MP POE IP Bullet Spotlight Camera Dual Wide Angle & Telephoto Lens
Available on backorder
SKU:
27550
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 15m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| DWDR | DWDR |
| Yes | |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |

