Varifocal
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Reolink WIFI Outdoor Camera 8MP 5x Optical Zoom RLC-811WA
Available on backorder
€ 119,99
SKU:
26188
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Varifocal |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 256GB SD |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 2.7-12mm Starlight Motorized HFW1231R-Z-A
Available on backorder
SKU:
23042
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Lens Type | Varifocal |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 130dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Mic |

