1000W
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Armaggeddon Gaming PSU 1000W Modular & Certified 80+ VOLTRON GOLD 1000 White
Available on backorder
€ 129,99
SKU:
28939
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 1000W |
| Pure Power Rated | 1000W |
| Certification | 80PLUS Gold |
Armaggeddon VOLTRON GOLD 1000 Certified 1000W Modular Gaming Power Supply
Available on backorder
€ 129,99
SKU:
27781
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 1000W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 3 |
| Sata Connector | 2 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 1 |
ASUS Power Supply Modular 1000W Gold TUF GAMING 1000G White
Available on backorder
SKU:
27936
| Brand | Asus |
|---|---|
| Max Power | 1000W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 12 |
| Cooling | 135 mm Fan |
| HDD Connector | 12 |









