800W
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Armaggeddon VOLTRON GOLD 800 Gaming PSU 800W Modular & Certified 80+ Black
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
28936
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 800W |
| Pure Power Rated | 800W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 3 |
| Sata Connector | 2 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 1 |
Armaggeddon Gaming PSU 800W Modular & Certified 80+ VOLTRON GOLD 800 White
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
28937
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 800W |
| Pure Power Rated | 800W |
| Certification | 80PLUS Gold |
Armaggeddon VOLTRON GOLD 800 Certified 800W Modular Gaming Power Supply
Available on backorder
SKU:
27780
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 800W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 6 |
| Sata Connector | 6 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 2 |







