802.3af/at/3bt
Showing all 2 resultsSorted by popularity
Ubiquiti UniFi Switch Ultra PoE Gigabit 8-Ports 7 PoE USW-ULTRA (42W)
Available on backorder
€ 140,00
SKU:
30229
| Brand | Ubiquiti |
|---|---|
| Ethernet Speed | Gigabit |
| Ethernet Ports | 8 |
| Poe Ports | 7 |
| Total PoE Power | 42W |
| Type | Managed |
| Housing | Plastic |
| Mounting | Desktop/Wall |
| PoE Type | 802.3af/at/3bt |
Dahua PoE Switch 16ports 240W Managed PFS4218-16ET-240-V3
Available on backorder
SKU:
23373
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Ethernet Speed | Fast Ethernet |
| Ethernet Ports | 16 |
| Poe Ports | 16 |
| Total PoE Power | 240W |
| Max. Watt per Port | 90W |
| Type | Managed |
| Mounting | Rackmounted |
| PoE Type | 802.3af/at/3bt |
| 2 | |
| 2 x SFP/RJ45 Combo | |
| VoIP Phones, IP Cameras |

