Power
Showing 289–312 of 327 resultsSorted by popularity
Unitek MC USB-C to USB-A 3.0 Cable 3.0m C14103BK-3M
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
23074
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 3.0m |
| USB Type | USB-A to USB-C |
| USB Version | 3.0 |
Unitek MC USB-C 2.0 to Micro USB Cable 1.0m Y-C473BK
Available on backorder
€ 4,99
SKU:
23076
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Micro USB |
| Length | 1.0m |
Anker PowerDrive III 2 Port 36W Alloy Car Charger Black
Available on backorder
SKU:
23268
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Car |
| USB Ports | 2 |
| Max Power (Port) | 18W |
| Total Output | 36W |
| Other Features | Quick Charging |
Anker PowerLine Select+ USB-C to MFI Lightning 1.8m Black
Available on backorder
SKU:
23286
| Brand | Anker |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Lightning |
| Length | 1.8m |
| Braided | Yes |
| MFI Certified | Yes |
Anker PowerLine Select+ USB-A to MFI Lightning 1.8m Black
Available on backorder
SKU:
23295
| Brand | Anker |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 1.8m |
| Braided | Yes |
| MFI Certified | Yes |
Baseus Cafule Braided MicroUSB Cable 2.4A 1.0 m Gray
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
23331
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable Lightning to USB-C Display 20W 1m Black
Available on backorder
SKU:
23334
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Lightning |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Wisdom Auto Alignment Car Mount Wireless Charger QI 15W
Available on backorder
SKU:
23336
Baseus Simple 2in1 QI Wireless Charger Turbo Edition 24W Black
Available on backorder
SKU:
23339
Baseus Simple Magnetic Stand Wireless Charger Black
Available on backorder
SKU:
23357
Unitek MC USB-C to 3.5mm Audio + PD60W M205A
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
23435
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Braided | Yes |
Baseus Cable MicroUSB to USB-A Cafule Braided 0.5m Blk-Gr
Available on backorder
€ 3,49
SKU:
23907
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 0.5m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable Lightning to USB-C Crystal Series 2.0m White
Available on backorder
€ 7,29
SKU:
23908
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Lightning |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable 3in1 USB-C/Micro/Light Flash Series USB-C 1.5m Black
Available on backorder
€ 22,99
SKU:
24187
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | 3in1 Micro/Lightning/Type-C |
| Length | 1.5m |
| Braided | Yes |
Baseus Cable Lightning to USB-A Explorer Series Auto Power-Off
Available on backorder
SKU:
24185
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Unitek Charge QI 3in1 MagSafe Foldable Wireless Charger 15W P1223A
Available on backorder
SKU:
24711
Unitek MC USB-C Cable PD240W USB3.1 E-Marker 2.0m C14110GY-2M
Available on backorder
SKU:
24728
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
Anker Mobile Cable 322 USB-C to USB-C Cable 1.8m Braided Black
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
24892
| Brand | Anker |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.8m |
| Braided | Yes |








