Filter by price
Stock status
Brand
Type
- Buttons 16
- Climate 2
- Curtain 1
- Dali & Dimming 4
- Display 13
- DMX 1
- Energy Metering 1
- Frame 5
- Garage Opener 2
- Mix 1
- Power Supply 3
- Smart Module 1
- Smart Module Kit 1
- Thermostat 1
- Universal 4
- Actuator 1
- Candle Light E14 1
- Ceiling Light 4
- E27 1
- Fan Controller 1
- FloodLight 1
- Main Controller 1
- Smart Switch 20
- Smart Wall Switch 1
- Spot Light 1
- Wall 1
Smart Home
Showing 217–240 of 262 resultsSorted by popularity
HDL Actuator 6CH 10A Ballast Dimming
Available on backorder
€ 293,00
SKU:
22843
| Brand | HDL Automation |
|---|---|
| Type | Dali & Dimming |
| Channels | 6Ch |
| Current | 10A |
HDL Panel Power Interface for Tile Series with external power M/PTCI2P.1
Available on backorder
€ 46,00
SKU:
22946
Sonoff M5 UK 2C (2 Buttons ) WiFi Smart Wall Mechanical Switch
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
23200
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |
Sonoff SPM-4Relay 20A Wifi Smart Switch
Available on backorder
SKU:
23203
Sonoff SPM-Main Wifi Smart Stackable Power Meter
Available on backorder
SKU:
23204
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Main Controller |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Energy Monitor | Yes |
Sonoff ZBMINI-L Zigbee 3.0 Smart Switch
Available on backorder
SKU:
23627
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 6A |
| Type | Smart Switch |
| Din Rail Mount | Optional (With DIN Rail Tray) |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 1380W |












