Filter by price
Stock status
Brand
Type
- Buttons 16
- Climate 2
- Curtain 1
- Dali & Dimming 4
- Display 13
- DMX 1
- Energy Metering 1
- Frame 5
- Garage Opener 2
- Mix 1
- Power Supply 3
- Smart Module 1
- Smart Module Kit 1
- Thermostat 1
- Universal 4
- Actuator 1
- Candle Light E14 1
- Ceiling Light 4
- E27 1
- Fan Controller 1
- FloodLight 1
- Main Controller 1
- Smart Switch 20
- Smart Wall Switch 1
- Spot Light 1
- Wall 1
Smart Home
Showing 241–262 of 262 resultsSorted by popularity
CasaTunes 2 Channels X 100W Amplifier
Available on backorder
SKU:
23747
Sonoff Smart LED Light Strip RGBIC Outdoor IP54 Wi-Fi/BT L3-5M-P
Available on backorder
€ 25,99
SKU:
24105
Sonoff Smart LED Light Strip RGB Indoor IP54 Wi-Fi/BT L3-5M
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
24106
Sonoff WiFi Smart Switch POW Origin Smart Power Meter POWR3 16A
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
24107
Sonoff WiFi Smart Switch POW Elite Smart Power Meter POWR320D 20A
Available on backorder
€ 18,99
SKU:
24108
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 20A |
| Type | Smart Switch |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
| Energy Monitor | Yes |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 4600W |
Sonoff WiFi Smart Switch SV (Dry Contact)
Available on backorder
€ 8,49
SKU:
24242
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
Sonoff WiFi Smart Switch TH Origin THR316 16A
Available on backorder
€ 13,99
SKU:
24245
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 16A |
| Type | Smart Switch |
| Din Rail Mount | Yes |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Temperature Monitor | Yes |
| Wattage | 3500W |
BINTHEN KNX Motorized Curtain Kit with 5.2 Meter Track AC220V BCM400D
Available on backorder
SKU:
24254
Sonoff ZigBee ZBCurtain (remote controller included)
Available on backorder
SKU:
24386
SONOFF Zigbee Smart Switch ZBMINIL2
Available on backorder
€ 16,99
SKU:
24389
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 6A |
| Type | Smart Switch |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 1380W |
WOOX R7246 Wi-Fi Smart IR Remote with Temp & Humidity Sensor
Available on backorder
SKU:
24629
WOOX R7279 Wi-Fi Smart Switch 2-gang
Available on backorder
SKU:
24627
Sonoff T51C-WiFi Smart Wall Touch Switch 1-Button White
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
25121
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Wattage | 1100 Watt per Gang |
Sonoff WiFi Smart Switch MINI R4
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
25124
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 10A |
| Type | Smart Switch |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Line Out/1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |
| Wattage | 2200W |
Sonoff WiFi Smart Switch RE5V1C
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
25548
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Current | 10A |
| WiFi | Yes |
| Output | 1 X Dry Contact |
| Mode | Interlock/self-locking/inching |












